Перший З'їзд ВМО «Молоді Патріоти»

08.12.2017 15:09 625

 

У Києві відбувся перший з'їзд «Всеукраїнського молодіжного об'єднання «Молоді патріоти»

 

 

     9 грудня у центральному офісі УКРОПу у Києві відбувся перший з'їзд «Всеукраїнського молодіжного об'єднання «Молоді патріоти». 

 

     Організація налічує більше сотні громадських діячів, волонтерів, вчителів, студентів та молодих політиків з усіх областей України. Зазначимо, що головою «Молодих патріотів» раніше було обрано представника УКРОПу Івана Лазорка

     «Нас об'єднує спільна ідея – ми тут, тому що любимо Україну. Ми хочемо довести, що здатні робити серйозні глобальні зміни у країні», – зазначив голова «молодіжки». 

     За його словами, у короткостроковій перспективі організація має переконати молодих людей у тому, що вони можуть впливати на політичні та економічні процеси в Україні. Активісти спільно з експертами просуватимуть свіжі ідеї щодо покращення ситуації в країні. 

     «Якщо ми всі згуртуємося, то матимемо силу подолати негативні процеси, які зараз відбуваються в Україні», – підкреслив Іван Лазорко. 

     Об'єднання має намір залучити велику кількість активістів до участі у виборах у якості агітаторів та спостерігачів. За словами Івана Лазорка, такий досвід стане корисним для молодих патріотів, які мають бажання піти у велику політику і змінювати країну разом з УКРОПом. 

 

     У перспективі найактивніші представники «молодіжки» з усіх регіонів зможуть стати депутатами від «Українського об'єднання патріотів» у парламенті та місцевих радах.

 

     «Це гарна можливість поспілкуватися з активною молоддю, а також обмінятися досвідом, поговорити про плани. Як на мене, саме молоді люди можуть і навіть зобов’язані змінити на краще долю України. Вони рухливіші, енергійніші, здатні легше інтегруватися до європейських цінностей, ніж представники старшого покоління, не мислять застарілими штампами. Лише треба цю молоду енергію направити в корисне, конструктивне русло. Молоді укропівці прагнуть впливати на політичні процеси в Україні заради розвитку країни», – зазначив голова Житомирського обласного осередку «патріотів» Андрій Магалецький.

     «Основна концепція та ідея нашої організації полягає у тому, щоб об'єднувати молодих людей по всій Україні і робити все для того, щоб патріотів у нашій країні було більше», – зауважив представник молодіжної організації партії зі Львова Павло Мещеулов. 

     Крім того, «Молоді патріоти» планують відстоювати інтереси активних студентів, допомагати їм з працевлаштуванням та надавати юридичну підтримку молоді у разі потреби. 

 

ВАМ ТЕЖ НАБРИДЛИ ПУСТІ ОБІЦЯНКИ ВІД ВЛАДИ? ТОДІ ЧОМУ Б НЕ ЗМІНИТИ НАШУ КРАЇНУ ВЛАСНОРУЧ? ПРИЄДНУЙТЕСЬ! ►►► КЛІКАЙ СЮДИ