Cвято у Житомирському Будинку культури

03.11.2017 12:58 459

           

Житомирська команда «Молодих Патріотів» допомогла організувати Різдвяно-новорічний захід у Будинку культури

 

 У Будинку української культури пройшла Різдвяно-новорічна зустріч з пізнавально-розважальною програмою для дорослих та дітей. Захід був організований історичним факультет Житомирського державного  університету імені Івана Франка за підтримки Управління культури Житомирської міської ради та Дому української культури, ВМО «Молоді патріоти» Житомирщини та очільниці Житомирської міської організації політичної партії УКРОП Вікторії Ліханової. 

Під час заходу до свята Маланки й Василя були проведені майстер-клас з виготовлення різдвяно-новорічної символіки, тематичні ігри для дітей, історична вікторина, майстер-клас із виготовлення солом’яного дідуха. Ключовим елементом заходу стала вистава. У ній студенти історичного факультету продемонстрували основні особливості таких українських свят як свято Маланки, Старий новий рік, Василя, з їхньою історією та значенням для сучасної культури України.

Адже традиційні свята, які поєднали раціональний досвід наших предків, міфологічні, релігійні вірування, є важливим елементом духовності, народної мудрості. Глядачам найбільше сподобалася коза на ходулях, яка є обов’язковим атрибутом вищевказаних свят.

Організатори щиро вдячні всім, хто долучився до цього святкового дійства, а особлива подяка гостям заходу, що проявили інтерес та активність.

 

Поділись цією статтею у соц.мережах.

Долучайся до команди патріотів Житомирщини! ►mail

Слідкуй за Житомирським осередком патріотів у Facebook та Instagram