Скролити вниз

Відеоспостереження в магазин

Система відеоспостереження для магазину – це запорука збереження товарів і виручки. Охоронцеві складно встежити за всіма відвідувачами магазину, а керівнику – контролювати роботу продавців та іншого персоналу. Відеоспостереження – це ефективне рішення для забезпечення безпеки магазину в разі крадіжок, надзвичайних подій або інших неприємностей. Компанія «Патріот» пропонує сучасні системи відеоспостереження для магазинів у Києві та інших містах України.

Оформити заявку

Створення системи відеоспостереження

Проектування

Ми розробляємо проект відеоспостереження на підставі параметрів магазину: площі, кількості виходів, числа відвідувачів й інших нюансів. За допомогою цього досягається усунення сліпих зон для камер спостереження та ефективна робота всієї системи.

Монтаж

За розробкою проекту відеоспостереження слідує монтаж камер у різних точках на об'єкті згідно із затвердженим планом. Установку виконують кваліфіковані фахівці відділу технічної безпеки компанії «Патріот».

Налаштування

Щоб система працювала правильно і ефективно, ми коригуємо роботу всіх камер в залежності від необхідної фокусної відстані, візуального охоплення та інших вимог, щоб домогтися максимально чіткого зображення.

Обслуговування

Професійне обслуговування відеоспостереження фахівцями агентства «Патріот» включає заміни пошкоджених камер, перевірку функціонування обладнання, а також такі завдання, як заміна жорстких дисків, кабелів і батарей живлення.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Відеоспостереження для магазину

Відеоспостереження для магазину

Камери відеоспостереження в магазинах безпосередньо впливають на безпеку, в першу чергу, знижуючи кількість крадіжок. Їх наявність також позитивно впливає на підвищення ефективності роботи співробітників і виключення ситуацій, які виходять за межі посадових інструкцій.

Правильний вибір камер відеоспостереження визначає ефективність їх роботи і, отже, загальну безпеку магазину. Тому установку ми плануємо з урахуванням найбільш важливих факторів:

  • площа магазину;
  • частота відвідування магазину;
  • майбутнє розширення та інтеграція з іншими системами безпеки;
  • використання інтелектуальних технологій управління;
  • використання функцій і алгоритмів для аналізу відеоданих.

У рамках проекту чітко визначаються загальні потреби магазину у відеоспостереженні, а також тип пристроїв, які найкраще відповідають специфіці об’єкта. Таким чином, ми уникаємо додаткових витрат, пов’язаних із майбутньою модернізацією відеоспостереження та його розширення в разі потреби.

Оформити заявку

Особливості відеоспостереження в магазині

Ідеальна ситуація – це коли система відеоспостереження дозволяє уважно спостерігати за всіма частинами магазину. Однак трапляється так, що через фінансові обмеження камери встановлюють тільки в найважливіших з точки зору керівництва магазину місцях. До таких зон відносяться вхід, каса і товарні полиці. Камера в дверях фіксує всіх відвідувачів, пристрої над полицями допомагають виявляти випадки крадіжки або пошкодження товару, а спостереження за касою показує операції з чеками і роботу касирів.

Відеоспостереження – це вклад, який окупиться в найкоротші терміни і дозволить уникнути безлічі неприємностей, пов’язаних з крадіжкою або пограбуванням магазину. Моніторинг у поєднанні з іншими пристроями безпеки – сигналізації та контролю доступу – забезпечує ефективний захист співробітників і майна. Однак створення ідеального відеоспостереження вимагає спеціальних знань про системи безпеки.

Охоронна компанія «Патріот» пропонує послуги із розробки та встановлення системи відеоспостереження в магазин, замовити які можна за телефоном або залишивши заявку в формі зворотного зв’язку на сайті.

Оформити заявку

Особливості відеоспостереження в магазині

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.