Скролити вниз

Відеоспостереження в офісі

Офіс – це місце, де співробітники, клієнти і гості повинні відчувати себе комфортно і безпечно. Одним із способів забезпечити такі умови є установка системи відеоспостереження, яка дозволить створити безпечне середовище для всіх. Охоронне агентство «Патріот» пропонує системи відеоспостереження для офісів у Києві та інших містах України.

Оформити заявку

Переваги системи відеоспостереження в офісі

Запобігання вторгнень

Наявність камер часто змушує зловмисників відмовитися від спроби крадіжки або пограбування. Камери також утримують потенційних вандалів від заподіяння шкоди і руйнування майна компанії в офісі і на прилеглій території.

Швидка реакція

Ефективна система моніторингу дозволяє виявити загрозу на ранній стадії й усунути її до того, як вона стане реальною. Камери підключені до посту охорони в офісі, а також у служби охорони є можливість виклику групи швидкого реагування для вирішення проблеми.

Докази

У разі крадіжки чи крадіжки зі зломом, пограбування або будь-якого іншої події кримінального характеру, запис з камер відеоспостереження дозволить зловити злочинця і довести його провину, уникнути невиправданих звинувачень щодо непричетних осіб і повернути власність власникам.

Контроль роботи співробітників

Коли керівник компанії змушений піти з офісу в середині дня і не може контролювати роботу своїх співробітників очно, він може спостерігати за всім за допомогою відеоспостереження. Установка сучасної системи камер в офісі дозволяє отримати доступ до зображення віддалено – через смартфон, планшет або комп'ютер.

Збільшення якості роботи

Усвідомлюючи той факт, що вони знаходяться під відеоспостереженням, співробітники значно підвищують свою трудову ефективність. Статистика показує, що офіси з встановленим моніторингом працюють набагато ефективніше, ніж до встановлення камер відеоспостереження.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить до системи відеоспостереження для офісу

Відеоспостереження в офісі в основному пов’язане з роботою камер внутрішнього спостереження. Вони повинні мати високу якість зображення для точної ідентифікації осіб або транспортних засобів на записі. Для цього ми обираємо камери з роздільною здатністю від 1 до 5 мегапікселів, що дозволяють записувати зображення в HD, Full HD або більш високій якості. Для приміщень з високою прохідністю ми вибираємо камери з ширококутним об’єктивом, завдяки яким можна охопити всю область одним пристроєм і спостерігати за нею в діапазоні 360 градусів. Ми використовуємо найсучасніші відеокамери, оснащені функцією ідентифікації осіб і предметів, авто стеження, підрахунку людей і безліччю інших алгоритмів.

Якщо офіс розташований не в великому офісному центрі, а на окремій ділянці, він також повинен бути обладнаний зовнішніми камерами відеоспостереження. Їх використання дозволить реєструвати будь-які спроби проникнення до будівлі із найбільш вразливих місць. Для спостереження ми використовуємо камери, стійкі до впливу несприятливих погодних явищ, таких як дощ, сніг, пил, вітер. При розробці проекту установки камер зовнішнього відеоспостереження ми орієнтуємося на специфіку будівлі і її розміри, щоб знизити витрати на закупівлю і обслуговування устаткування.

Оформити заявку

Розробка системи відеоспостереження для офісу

Для того щоб відеокамери і інші пристрої охорони становили єдину і ефективну систему безпеки, недостатньо просто вкласти великі гроші в інфраструктуру. Ми переконані, що створити надійну систему відеоспостереження можливо з відносно невеликими фінансовими витратами.

Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, щоб уточнити вартість і умови установки камер відеоспостереження в вашому офісі.

Оформити заявку

Розробка системи відеоспостереження для офісу

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.