Скролити вниз

Відеоспостереження

Ефективність системи безпеки будь-якого об'єкта залежить від технічної оснащеності засобами сигналізації та моніторингу. Камери відеоспостереження дозволяють стежити за ситуацією на об'єктах з великою площею і великої прилеглою територією. Охоронне агентство «Патріот» пропонує професійну установку і настройку систем відеоспостереження в Києві для забезпечення безпеки об'єктів будь-якого типу.

Оформити заявку

Створення системи відеоспостереження

Проектування

Ми проектуємо замкнену систему з камер відеоспостереження на основі специфіки об'єкта, вимог до просматриваемости території та інших факторів, використовуючи новітні технологічні рішення і власний багаторічний досвід роботи на ринку охоронних послуг України.

Установка

Після розробки плану розміщення камер, проведення всіх необхідних розрахунків і тривимірного моделювання майбутньої системи відеоспостереження, наша бригада фахівців, погодивши з клієнтом дату робіт, приступає до монтажу відеокамер.

Настройка

Після монтажу ми налаштовуємо камери відеоспостереження на потрібні параметри роботи, коригуємо чіткість зображення в залежності від необхідного фокусної відстані, перевіряємо відсутність сліпих зон в радіусі дії.

Обслуговування

Займаємося заміною джерел живлення, кабелів, жорстких дисків для зберігання даних, а також технічним обслуговуванням камер зовнішнього спостереження, пошкоджених в результаті дії опадів, хуліганів або з інших причин.

Нюанси при встановленні відеоспостереження

Ми комплексно підходимо до організації системи безпеки об’єкта та встановлення такого важливого її елемента, як камери відеоспостереження. На початку співпраці ми задаємо клієнту ряд уточнюючих питань:

  1. Які цілі переслідує установка камер відеоспостереження?
  2. Потрібно монтаж камер для зовнішнього або внутрішнього відеоспостереження, або все разом?
  3. Які вимоги пред’являються до якості зображення?
  4. Яка площа зон контролю?
  5. Чи планується інтегрування камер відеоспостереження в загальну систему безпеки об’єкта?

Це тільки частина питань, які допомагають нам правильно зрозуміти потреби клієнта і підібрати рішення, яке буде їх повністю задовольняти.

Нюанси при встановленні відеоспостереження

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Особливості установки камер відеоспостереження

Для створення систем відеоспостереження ми використовуємо найкращі камери на ринку України. Це відеокамери з роздільною здатністю зображення повинно 720-1080p і мінімальної частотою 15 кадрів в секунду. Для цілодобового відеоспостереження за територією, що охороняється використовуються камери з функцією інфрачервоного бачення або моделі, що мають хорошу якість зображення при зйомці в темряві. Щоб легко інтегрувати камери в загальну систему безпеки об’єкта, ми встановлюємо моделі стандарту ONVIF.

Залежно від вимог до якості зображення, ми вибираємо найбільш підходящі формати відео. Найпопулярніший – AVC (x264 або h264). Цей формат одночасно стискає відео і дозволяє відтворювати його на декількох пристроях. Бітрейт зображення – близько 3000 кбіт / с. Інший формат – MJPEG. Відео, записане таким чином, являє собою групу фотографій в форматі JPEG. Це може бути корисно, якщо потрібно обрізати відео.

Беручи до уваги доступну електричну мережу в вашому регіоні, ми також вибираємо відповідний джерело живлення для камер відеоспостереження. Найчастіше це кабель Ethernet, за яким віддання і харчування передаються одночасно. Харчування камер через Ethernet здійснюється за стандартом 802.3at. Після установки камер відеоспостереження ми проводимо навчання вашого персоналу по їх використання. За бажанням замовника ми також можемо встановити і налаштувати мобільні додатки на телефон або планшет для онлайн-перегляду відео з камер спостереження.

Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, щоб уточнити вартість і умови професійної установки камер відеоспостереження на вашому об’єкті в Києві або іншому місті України.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.