Скролити вниз

Охорона житлових комплексів

Житлові комплекси – це десятки квартир і сотні людей, які потребують безпеки свого житла, майна і життя. Крадіжки, напади та грабежі - це можливі варіанти неправомірних дій, захистити від яких може професійна охорона житлових комплексів від компанії «Патріот».

Оформити заявку

Як здійснюється охорона багатоквартирних будинків

Сигналізація, моніторинг і фізична охорона - це стандарт забезпечення безпеки житлових комплексів. Ми пропонуємо комплекс послуг для охорони і захисту об'єктів:

Постова охорона

Ми подбаємо про те, щоб на територію ЖК не потрапили сторонні люди або транспортні засоби, а рух автомобілів по двору було безпечним. При необхідності відкриємо шлагбауми і аварійні входи для комунальних і надзвичайних служб.

Відеоспостереження

За допомогою камер відеоспостереження здійснюємо моніторинг парковок, під'їздів і дитячих майданчиків.

Протипожежна охорона

Знайомимося з топографією житлового комплексу, розташуванням клапанів і гідрантів для забору води, комунікацій, датчиків пожежі. Це гарантує ефективний захист від надзвичайних ситуацій та їх швидку ліквідацію в разі виникнення.

У всі квартири охороняючого житлового комплексу проводиться сигналізація, яка підключається до пульту на посту охорони. У разі злочинних дій або виникнення надзвичайної ситуації мешканці можуть відправити сигнал на фахівця охорони, який передасть його групі швидкого реагування, пожежної охорони, поліції або іншим службам. Беремо на себе матеріальну відповідальність за збереження майна клієнта, якщо співробітники компанії не прибули на виклик вчасно, прописуючи цей пункт в договорі.

Що входить в охорону багатоквартирного будинку

Що входить в охорону багатоквартирного будинку

Для забезпечення безпеки житлового комплексу ми готуємо і реалізуємо схему організації постів охорони, точок установки відеокамер, шлагбаумів, пристроїв сигналізації. Це включає, серед іншого використання сучасних систем спостереження, завдяки яким ми запобігаємо вчинення злочинів або актів вандалізму у дворі багатоквартирного будинку. Це також патрулювання території бійцями охоронного бюро «Патріот», оснащеними уніформою, радіозв’язком та засобами захисту. В автопарку компанії тільки нові кросовери Renault Duster, оснащені всім необхідним обладнанням і спецсигналами, що гарантує прибуття ГБР на виклик протягом 5-10 хвилин.

В охорону під’їздів житлових будинків входить:

  • охоронна і пожежна сигналізація;
  • система відеоспостереження;
  • системи управління доступом і домофони;
  • автопарковочние системи.

Їх присутності досить, щоб не тільки відлякати потенційних грабіжників, але і дати жителям багатоквартирного будинку впевненість в тому, що їх безпеки нічого не загрожує.

Замовити охорону житлового комплексу в Києві або області від охоронного агентства «Патріот» можна по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті. Зв’яжіться з нами, щоб ми розробили схему організації охорони для вашого об’єкта, уточнили нюанси і обговорили вартість охорони багатоквартирного будинку.

Оформити заявку

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.