Скролити вниз

Охорона заміських будинків, дач, котеджів

Захист приватного будинку - необхідність, з якою стикається кожен власник котеджу або дачі. Охоронна сигналізація з пультової охороною - надійний спосіб забезпечення безпеки приватного житла. Охоронне агентство «Патріот» пропонує комплекс заходів по організації охорони будинку в Києві і області.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона житлових будинків

Забезпечення охорони котеджу починається з установки сигналізації на всій території будинку і ділянки, в окремих приміщеннях і прилеглих будівлях (за потребою). Охоронна система може бути:

  • автономної – спрацьовування сигналізації супроводжується гучним звуком, що привертає увагу господаря або сторожа;
  • централізованої – після спрацьовування датчиків сигнал тривоги відправляється на пульт в охоронне підприємство.

Централізована охорона забезпечує надійний захист заміського будинку від незаконного вторгнення. Після її спрацювання протягом 10 хвилин на місце приїжджає група швидкого реагування, підготовлена і озброєна, яка розбирається в ситуації.

Для охорони периметра будинку можуть бути встановлені дротяні і бездротові датчики, що реагують на рух, звук розбитого скла, відкриття вікон або дверей. На замовлення клієнта система безпеки може бути доповнена:

  • відеокамерами;
  • пожежною сигналізацією;
  • датчиками витоку газу;
  • замками-блокувальниками дверей.

Встановлені системи безпеки контролюються і обслуговуються співробітниками охоронної компанії, які стежать за їх справністю, аналізують порушення, відстежують сторонніх осіб на об’єкті і відвідувачів. Дотримання порядку на об’єкті перевіряється дистанційно за допомогою систем відеоспостереження, або безпосередньо, через патрулювання.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона житлових будинків

Що входить в охорону приватного будинку

Забезпечення безпеки дачі, котеджу або заміського будинку - це завжди комплекс заходів із застосуванням сучасного обладнання та залучення співробітників охоронного агентства. В охорону елітних будинків входить:

Датчики

установка датчиків і сигналізації по всьому
периметру будинку і ділянки;

Тривожна кнопка

монтаж тривожної кнопки для ручного виклику групи швидкого реагування, яка прибуває на сучасному Renault Duster, оснащеному спецсигналами;

Фізична охорона

організація фізичної охорони об'єкта.

Охоронна фірма «Патріот» має в своєму розпорядженні декількома групами швидкого реагування, які постійно перебувають в режимі патрулювання в районах, де розташовані об'єкти, що охороняються. Це дозволяє в разі спрацювання датчиків або тривожної кнопки надіслати на адресу ГБР, територіально найбільш близьку до місця призначення і забезпечити її прибуття протягом 5-10 хвилин.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Особливості фізичної охорони приватного будинку

Особливості фізичної охорони приватного будинку

Фізичний захист – найбільш надійний спосіб забезпечення безпеки житла. Патрулювання і фізична охорона будинку здійснюється підготовленими співробітниками, навченими діяти в надзвичайних ситуаціях, поводитися зі зброєю та засобами захисту.

Відповідаємо за збереження майна і матеріальних цінностей клієнта за договором, де прописаний пункт про матеріальну відповідальність компанії в разі, якщо ДБР не прибув на виклик вчасно.

Укладіть договір з бюро «Патріот», щоб забезпечити надійну охорону свого будинку і двору від будь-яких загроз. Зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку на сайті, щоб ми самі вам передзвонили і уточнили всі деталі.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.