Скролити вниз

Охорона заміських будинків, дач, котеджів

Захист приватного будинку - необхідність, з якою стикається кожен власник котеджу або дачі. Охоронна сигналізація з пультової охороною - надійний спосіб забезпечення безпеки приватного житла. Охоронне агентство «Патріот» пропонує комплекс заходів по організації охорони будинку в Києві і області.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона житлових будинків

Забезпечення охорони котеджу починається з установки сигналізації на всій території будинку і ділянки, в окремих приміщеннях і прилеглих будівлях (за потребою). Охоронна система може бути:

  • автономної – спрацьовування сигналізації супроводжується гучним звуком, що привертає увагу господаря або сторожа;
  • централізованої – після спрацьовування датчиків сигнал тривоги відправляється на пульт в охоронне підприємство.

Централізована охорона забезпечує надійний захист заміського будинку від незаконного вторгнення. Після її спрацювання протягом 10 хвилин на місце приїжджає група швидкого реагування, підготовлена і озброєна, яка розбирається в ситуації.

Для охорони периметра будинку можуть бути встановлені дротяні і бездротові датчики, що реагують на рух, звук розбитого скла, відкриття вікон або дверей. На замовлення клієнта система безпеки може бути доповнена:

  • відеокамерами;
  • пожежною сигналізацією;
  • датчиками витоку газу;
  • замками-блокувальниками дверей.

Встановлені системи безпеки контролюються і обслуговуються співробітниками охоронної компанії, які стежать за їх справністю, аналізують порушення, відстежують сторонніх осіб на об’єкті і відвідувачів. Дотримання порядку на об’єкті перевіряється дистанційно за допомогою систем відеоспостереження, або безпосередньо, через патрулювання.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона житлових будинків

Що входить в охорону приватного будинку

Забезпечення безпеки дачі, котеджу або заміського будинку - це завжди комплекс заходів із застосуванням сучасного обладнання та залучення співробітників охоронного агентства. В охорону елітних будинків входить:

Датчики

установка датчиків і сигналізації по всьому
периметру будинку і ділянки;

Тривожна кнопка

монтаж тривожної кнопки для ручного виклику групи швидкого реагування;

Фізична охорона

організація фізичної охорони об'єкта.

Охоронна фірма «Патріот» має в своєму розпорядженні декількома групами швидкого реагування, які постійно перебувають в режимі патрулювання в районах, де розташовані об'єкти, що охороняються. Це дозволяє в разі спрацювання датчиків або тривожної кнопки надіслати на адресу ГБР, територіально найбільш близьку до місця призначення і забезпечити її прибуття протягом 5-10 хвилин.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Особливості фізичної охорони приватного будинку

Особливості фізичної охорони приватного будинку

Фізичний захист – найбільш надійний спосіб забезпечення безпеки житла. Патрулювання і фізична охорона будинку здійснюється підготовленими співробітниками, навченими діяти в надзвичайних ситуаціях, поводитися зі зброєю та засобами захисту.

Укладіть договір з бюро «Патріот», щоб забезпечити надійну охорону свого будинку і двору від будь-яких загроз. Зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку на сайті, щоб ми самі вам передзвонили і уточнили всі деталі.

Оформити заявку