Скролити вниз

Охорона квартир

Охорона квартири – не розкіш, а необхідність. Крадіжка, пограбування або пожежа - ось найбільш часті загрози безпеки житла, захистити себе від яких можна, замовивши професійну охорону квартири. Агентство «Патріот» пропонує комплекс послуг по забезпеченню безпеки житла в Києві і області.

Оформити заявку

Як правильно організувати охорону квартири

Як правильно організувати охорону квартири

Професійна охорона житла передбачає комплексний підхід із застосуванням різних технічних засобів. В її основі – установка систем сигналізації та пультової охорони з можливістю оперативного виїзду на місце групи швидкого реагування. Система оповіщення підключається до центрального пульту в офісі охоронного бюро «Патріот» і в разі спрацювання датчиків або тривожної кнопки на місце негайно виїжджає група бійців компанії.

Приватна охорона квартири включає:

  • фізичну охорону;
  • установку системи сигналізації та відеоспостереження;
  • підключення квартири до централізованого пульту охорони для виклику ГБР.

Ці заходи дозволяють захистити житло від незаконного проникнення і будь-яких злочинних дій, а також пожежі, затоплення або вандалізму.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в охорону житла

Що входить в охорону житла

Для забезпечення безпеки квартири компанія «Патріот», крім основних засобів, також пропонує установку додаткових пристроїв:

  • датчиків вогню і диму;
  • датчиків руху і відкривання дверей;
  • автономної сигналізації.

Незважаючи на те, що пультова охорона квартири залишається найефективнішим способом захисту квартири, автономна сигналізація, яка подає гучний сигнал після спроби злому або несанкціонованого відкриття дверей або вікон, здатна відлякати зловмисників, тому її установка теж рекомендується. Датчики диму, вогню та затоплення здатні запобігти тяжким наслідкам надзвичайних подій, можливих в квартирі, наприклад, пожежі або затоплення сусідами.

Особливості позавідомчої охорони квартир

Приватна охорона для квартири в Києві - надійне рішення для захисту власного житла. При спробі пограбування або незаконного проникнення в квартиру, час прибуття співробітників поліції може бути занадто довгим, а вирішувати питання самому часто небезпечно для життя і здоров'я. ЧОП «Патріот» гарантує:

захист квартири

захист квартири від злому, грабежу і незаконного проникнення;

цілодобове спостереження

цілодобове спостереження за об'єктом охорони за допомогою системи відеокамер;

миттєве прибуття на місце

миттєве прибуття на місце групи швидкого реагування в разі спрацювання датчиків або тривожної кнопки завдяки новим Renault Duster, які проходять регулярний огляд і обслуговування.

Фахівці охоронного підприємства «Патріот» розробляють план забезпечення захисту конкретної квартири з урахуванням її розташування, площі, вимог клієнта та інших факторів, враховуючи навіть дрібні нюанси.

Оперативне реагування

Оперативне реагування

Група швидкого реагування виїжджає на місце в разі спрацювання сигналізації або натискання власником квартири тривожної кнопки. У складі ГБР бійці, які пройшли службу в військових і силових структурах України, з гарною фізичною підготовкою і навичками поводження зі зброєю та засобами захисту. Група прибуває на місце для з’ясування причин спрацювання датчиків та вжиття заходів із затримання порушників або рішення проблем, що стосуються безпеки охоронюваної квартири і її мешканців.

Компанія «Патріот» має в своєму розпорядженні декількома групами швидкого реагування в Києві, тому в разі спрацювання сигналізації або тривожної кнопки направляє на місце групу, розташовану найближче до об’єкта. Завдяки цьому ГБР приїжджає протягом 5-10 хвилин. Беремо на себе матеріальну відповідальність за збереження майна клієнта, пункт про яку прописаний в договорі на надання охоронних послуг.

Оформити заявку

Часті питання

Чим Ваша компанія краща за інших?

Ми використовуємо найсучасніші технічні засоби для забезпечення захисту житла від будь-яких злочинних дій, а в нашій команді - співробітники з досвідом служби в ЗСУ, спецпідрозділах і силових структурах, готові до вирішення завдань будь-якої складності.

Які повноваження мають співробітники служби швидкого реагування?

Співробітники ГБР діють в рамках посадової інструкції і законодавства України. Вони можуть затримати зловмисників для подальшої передачі їх поліції, застосовувати спеціальні засоби та службову зброю у разі загрози здоров'ю та життю людей.

Чи потрібно здавати ключі від вхідних дверей?

Ні, не треба. Потрібно лише ключ від під'їзду. Після спрацьовування сигналізації ГБР прибуває на об'єкт і якщо двері замкнені, чекає власника квартири, сповіщені про «тривозі».

Скільки коштує помилковий виклик?

Помилковий виклик - це втрата часу і транспортні збитки, тому за нього передбачена оплата в розмірі 100 грн.

Що буде, якщо мене пограбують, а ви не встигнете приїхати?

У договорі на надання послуг з охорони квартири є пункт про матеріальну відповідальність компанії «Патріот», під який підпадає пограбування охороняється квартири.

Чи можна заглушити сигналізацію?

Пристрої сигналізації передають сигнал по декількох каналах зв'язку: GPRS, GSM, інтернет і телефонну лінію. При спробі глушіння сигналу, пристрої оповіщення автоматично змінюють канал зв'язку.

Чи реагують датчики на домашніх тварин?

При наявності домашніх тварин встановлюються спеціальні датчики, які не реагують на тварин вагою менше 25 кг.

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.