Скролити вниз

Охорона котеджних містечок

Котеджні селища за містом - одні з найбільш вразливих об'єктів для дій злочинців. Крадіжки, проникнення і грабежі є частими подіями через віддаленість селищ від міста і велику площу ділянок. Найбільш надійний варіант захистити майно - звернутися за професійною охороною заміських будинків від компанії «Патріот».

Оформити заявку

Як організувати охорону котеджних містечок

Як організувати охорону котеджних містечок

Заміська нерухомість часто стає об’єктом злочинних дій: крадіжки майна, вандалізму, пограбування, а також надзвичайних ситуацій, таких як пожежа або затоплення. Уникнути неприємних сюрпризів можна, якщо правильно організувати захист свого житла від можливих ризиків.

Для охорони заміської нерухомості компанія «Патріот» пропонує:

  • фізичну охорону з організацією поста і патрулів на території котеджного селища;
  • установку відеокамер і систем сигналізації;
  • пультова охорона з залученням групи швидкого реагування.

При необхідності співробітники служби охорони котеджного селища викличуть пожежників, поліцію або швидку, організують швидкий доступ до місця аварії комунальним службам. Група швидкого реагування пересувається на сучасних Renault Duster, які легко долають всі труднощі заміських доріг, що забезпечує своєчасне прибуття на виклик. У разі поломки авто або іншої НП, на виклик виїжджає підмінне авто.

Що входить в охорону заміської нерухомості

Охоронне підприємство «Патріот» займається забезпеченням безпеки котеджних селищ в Києві на найвищому рівні. Послуга передбачає:

Постова охорона

Створення поста охорони і пропускного режиму для запобігання проникнення на території сторонніх осіб.

Патрулювання

Патрулювання території селища співробітниками охоронної служби в денний і нічний час.

Автопатруль

Автопатруль з 3-4 бійцями, забезпеченими засобами зв'язку, зброєю і захисної амуніцією.

Фізична охорона елітних будинків - найнадійніший варіант забезпечення безпеки майна і людей. Перед укладенням договору на надання послуг співробітники Чопа приїжджають на об'єкт, щоб оцінити площу території, вивчити план забудови і вибрати оптимальні варіанти охорони селища. Компанія «Патріот» несе матеріальну відповідальність за будь-який матеріальний збиток, заподіяний з вини фірми, наприклад, в разі несвоєчасного прибуття ГБР на виклик.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Особливості охорони заміських містечок

Фірма «Патріот» – професіонал у сфері охорони і забезпечення безпеки. Наші переваги:

  • співробітники з досвідом військової служби або роботи в силових структурах України, добре підготовлені фізично і морально;
  • використання сучасного обладнання для зв’язку, моніторингу та захисту об’єктів, що охороняються;
  • комплексний підхід до забезпечення безпеки людей і майна.

Вартість послуги за індивідуальною домовленістю з клієнтом, так як залежить від площі котеджного селища, наявності огорожі, кількості будинків, віддаленості від міста і інших чинників. Замовити охорону елітного селища в Києві можна за телефоном або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.