Скролити вниз

Охорона житла

Захист приватної власності - один з напрямків діяльності охоронного агентства «Патріот». Ми забезпечуємо безпеку житла, використовуючи комплекс заходів охорони, нагляду і сигналізації, обраних з урахуванням особливостей конкретного об'єкта і вимог до його захисту.

Оформити заявку

Що входить в охорону житлових приміщень

Захист житла - це завдання, що вимагає комплексного вирішення, яке включає такі способи забезпечення безпеки:

охоронна сигналізація

встановлюємо датчики по всьому периметру об'єкта, що охороняється, щоб максимально убезпечити його від незаконного проникнення;

фізична охорона

на об'єкті постійно знаходиться співробітник або група охорони, що забезпечує захист території і будинку;

пультова охорона

в разі спрацювання датчиків сигналізації або натискання на тривожну кнопку на об'єкт прибуває група швидкого реагування;

відеоспостереження

монтуємо камери зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження для цілодобового моніторингу ситуації на об'єкті, що охороняється;

додаткові послуги

встановлюємо датчики диму і затоплення, пристрої протипожежної сигналізації для захисту вашого житла від надзвичайних ситуацій.

Ми використовуємо найсучасніші засоби сигналізації та моніторингу, які, в разі спрацювання, негайно передають сигнал на пульт централізованої охорони.

Як працює ГБР охоронного підприємства «Патріот» при спрацювання тривожної кнопки

При спрацьовуванні сигналу «Тривога», він миттєво надходить на пульт охорони агентства, і подальші дії групи швидкого реагування виглядають таким чином:

  • отримує сигнал від чергового співробітника пульта централізованої охорони;
  • уточнює адресу об’єкта, вибирає найкоротший маршрут проїзду;
  • старший групи бере ключі від об’єкту, що охороняється (отриманий від власника), визначає завдання кожного бійця;
  • всі члени ГБР екіпіруються шоломами, бронежилетами, озброюються травматичною зброєю та іншими спецзасобами;
  • потрапляють на об’єкт і діють відповідно до інструкцій і встановленими правилами для усунення небезпечної ситуації, захисту майна і людей.

У компанії «Патріот» кілька груп швидкого реагування, укомплектованих співробітниками з досвідом служби в ЗСУ і армійських спецпідрозділах України. Всі бійці ГБР охоронної структури «Патріот» регулярно відпрацьовують навички поводження зі зброєю, проходять фізичну і тактичну підготовку.

Як працює ГБР охоронного підприємства «Патріот» при спрацювання тривожної кнопки

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Види охоронних житлових об'єктів

В рамках послуги охорони житла ми надаємо захист приватних об'єктів:

Для кожного виду об'єкта охорони використовується свій комплекс способів забезпечення безпеки.

Охорона заміської нерухомості

Заміські будинки, котеджі і дачі, розташовані за межею міста нерідко залучають зловмисників тривалою відсутністю господарів і віддаленістю від найближчих населених пунктів, що ускладнює оперативне прибуття наряду поліції. Для охорони заміського житла ми пропонуємо фізичну і пультової охорону, пожежну охорону, системи сигналізації та відеоспостереження.

Охорона житлових комплексів

Багатоквартирні житлові комплекси - це об'єкти з великим кількість мешканців та великою територією, що вимагає захисту від незаконного проникнення і будь-яких злочинних дій. Для забезпечення безпеки житлових комплексів ми використовуємо фізичну і пультової охорону, пожежну сигналізацію, системи відеоспостереження.

Охорона котеджних містечок

Забезпечення безпеки котеджних селищ в Києві та Київській області вимагає комплексного підходу, що враховує всі можливі ризики для нерухомості та людей. З урахуванням площі території і кількості об'єктів нерухомості, ми розробляємо план, визначаючи контрольні точки розташування відеокамер, тривожних кнопок та постів охорони.

Охорона квартир

Захист квартири від злому і надзвичайних ситуацій - одна з найбільш затребуваних послуг. Металеві двері та решітки на вікнах не є надійним захистом житла від зловмисників. Ми пропонуємо пультової охорону, пожежну сигналізацію і системи відеоспостереження для забезпечення безпеки вашої квартири.