Скролити вниз

Охорона житла

Захист приватної власності - один з напрямків діяльності охоронного агентства «Патріот». Ми забезпечуємо безпеку житла, використовуючи комплекс заходів охорони, нагляду і сигналізації, обраних з урахуванням особливостей конкретного об'єкта і вимог до його захисту.

Оформити заявку

Що входить в охорону житлових приміщень

Захист житла - це завдання, що вимагає комплексного вирішення, яке включає такі способи забезпечення безпеки:

охоронна сигналізація

встановлюємо датчики по всьому периметру об'єкта, що охороняється, щоб максимально убезпечити його від незаконного проникнення;

фізична охорона

на об'єкті постійно знаходиться співробітник або група охорони, що забезпечує захист території і будинку;

пультова охорона

в разі спрацювання датчиків сигналізації або натискання на тривожну кнопку на об'єкт прибуває група швидкого реагування;

відеоспостереження

монтуємо камери зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження для цілодобового моніторингу ситуації на об'єкті, що охороняється;

додаткові послуги

встановлюємо датчики диму і затоплення, пристрої протипожежної сигналізації для захисту вашого житла від надзвичайних ситуацій.

Ми використовуємо найсучасніші засоби сигналізації та моніторингу, які, в разі спрацювання, негайно передають сигнал на пульт централізованої охорони.

Як працює ГБР охоронного підприємства «Патріот» при спрацювання тривожної кнопки

При спрацьовуванні сигналу «Тривога», він миттєво надходить на пульт охорони агентства, і подальші дії групи швидкого реагування виглядають таким чином:

  • отримує сигнал від чергового співробітника пульта централізованої охорони;
  • уточнює адресу об’єкта, вибирає найкоротший маршрут проїзду;
  • старший групи бере ключі від об’єкту, що охороняється (отриманий від власника), визначає завдання кожного бійця;
  • всі члени ГБР екіпіруються шоломами, бронежилетами, озброюються травматичною зброєю та іншими спецзасобами;
  • потрапляють на об’єкт і діють відповідно до інструкцій і встановленими правилами для усунення небезпечної ситуації, захисту майна і людей.

У компанії «Патріот» кілька груп швидкого реагування, укомплектованих співробітниками з досвідом служби в ЗСУ і армійських спецпідрозділах України. Всі бійці ГБР охоронної структури «Патріот» регулярно відпрацьовують навички поводження зі зброєю, проходять фізичну і тактичну підготовку.

Як працює ГБР охоронного підприємства «Патріот» при спрацювання тривожної кнопки

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Види охоронних житлових об'єктів

В рамках послуги охорони житла ми надаємо захист приватних об'єктів:

Для кожного виду об'єкта охорони використовується свій комплекс способів забезпечення безпеки.

Охорона заміської нерухомості

Заміські будинки, котеджі і дачі, розташовані за межею міста нерідко залучають зловмисників тривалою відсутністю господарів і віддаленістю від найближчих населених пунктів, що ускладнює оперативне прибуття наряду поліції. Для охорони заміського житла ми пропонуємо фізичну і пультової охорону, пожежну охорону, системи сигналізації та відеоспостереження.

Охорона житлових комплексів

Багатоквартирні житлові комплекси - це об'єкти з великим кількість мешканців та великою територією, що вимагає захисту від незаконного проникнення і будь-яких злочинних дій. Для забезпечення безпеки житлових комплексів ми використовуємо фізичну і пультової охорону, пожежну сигналізацію, системи відеоспостереження.

Охорона котеджних містечок

Забезпечення безпеки котеджних селищ в Києві та Київській області вимагає комплексного підходу, що враховує всі можливі ризики для нерухомості та людей. З урахуванням площі території і кількості об'єктів нерухомості, ми розробляємо план, визначаючи контрольні точки розташування відеокамер, тривожних кнопок та постів охорони.

Охорона квартир

Захист квартири від злому і надзвичайних ситуацій - одна з найбільш затребуваних послуг. Металеві двері та решітки на вікнах не є надійним захистом житла від зловмисників. Ми пропонуємо пультової охорону, пожежну сигналізацію і системи відеоспостереження для забезпечення безпеки вашої квартири.

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.