Скролити вниз

Охорона заводу

Заводи і об'єкти заводської інфраструктури не можуть ефективно працювати без надійної охорони. Ризик пожежі, виникнення небезпечної виробничої ситуації або інших надзвичайних подій вимагають використання сучасних рішень у сфері безпеки, здатних не тільки сповістити про надзвичайну подію, а й запобігти їй. Компанія «Патріот» пропонує охорону заводів в Києві і області з гарантією матеріальної відповідальності.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона заводів

Фізична охорона

Присутність на території заводу добре підготовлених охоронців необхідна для здійснення контрольно-пропускного режиму, підтримання порядку, патрулювання прилеглої території з метою виключення проникнення на об'єкт сторонніх осіб. Фахівці охоронного агентства «Патріот» мають чудову фізичну і професійну підготовку, а також успішно пройшли робочий інструктаж на промислових об'єктах.

Технічна охорона

Установка системи сигналізації для охорони заводу необхідна, щоб забезпечити безпеку об'єкта в нічний час, запобігти проникненню сторонніх осіб у закриті зони, виключити ризик виникнення надзвичайних подій або скоротити час реакції на них. Ми встановлюємо комплекс датчиків, що реагують на рух, відкриття дверей або вікон, звук розбитого скла, а також пристрої протипожежної безпеки – датчики диму і вогню. Додатково можлива установка детекторів газу. За минулі роки на робочих місцях відбувалися нещасні випадки зі смертельними наслідками, викликані, наприклад, отруєнням чадним газом. Детектори, встановлені в окремих залах, котелень, гаражах, складах або приміщеннях з ризиком витоку, реагують на метан, зріджений нафтовий газ, окис вуглецю та інші небезпечні гази.

Відеоспостереження

Охорона заводу і великого виробничого об'єкта неможлива без системи відеоспостереження. Камери використовуються для спостереження за великими приміщеннями і віддаленими від об'єкта територіями, але вони також ідеально підходять для спостереження за внутрішніми приміщеннями, виробничими зонами або навіть невеликими робочими місцями. Це необхідно для запобігання НС через недбалість робітників, несправність обладнання або інші причини. Крім цього, вважається, що використання відеоспостереження значно мотивує співробітників до більш якісного виконання своїх професійних обов'язків, дисциплінує їх і підвищує ефективність роботи.

Група швидкого реагування

Пультова охорона – це гарантія того, що в разі спрацювання сигналізації або натискання тривожної кнопки на об'єкт негайно прибуде група швидкого реагування. Патруль ГШР складається із 4-5 бійців, озброєних травматичною зброєю і спецзасобами, необхідними для затримання зловмисників і передачі їх до правоохоронних органів.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в охорону заводів

Що входить в охорону заводів

Забезпечення безпеки об’єктів промислової інфраструктури – завдання, що вимагає комплексного підходу. Ми пропонуємо:

  • установку датчиків у приміщеннях і на території заводу;
  • фізичну охорону із постійною присутністю бійців агентства на об’єкті;
  • встановлення контрольно-пропускного режиму, патрулювання території;
  • підключення сигналізації до централізованого пульту охорони в офісі «Патріот».

Комплексний підхід до охорони заводів – гарантія безпеки обладнання, продукції, матеріальних цінностей і людей.

Оформити заявку

Переваги охорони заводів від компанії «Патріот»

Хороша система безпеки – це система, спроектована і реалізована із урахуванням усіх потенційних ризиків, пов’язаних з експлуатацією об’єкта, наприклад, крадіжок зі зломом, несанкціонованого доступу до заборонених зон, ризику аварій або пожеж. Ми створюємо систему охорони з повністю інтегрованих елементів, тому вона проста в експлуатації і дозволяє швидко реагувати на надзвичайну ситуацію. Ми надаємо нашим клієнтам надійні технологічні рішення від перевірених постачальників. Наші клієнти можуть розраховувати на постійну професійну технічну підтримку. Команда сервісних техніків компанії «Патріот» складається із досвідчених фахівців, здатних швидко виявити і усунути несправність в устаткуванні.

Модель патрульно-постової охорони, заснована на використанні стаціонарних постів, як і раніше є ідеальним рішенням для охорони територій заводів. Наші співробітники служби безпеки знаходяться в постійному контакті з гостями, клієнтами або робочими об’єкта. Вони одягнені в спеціальну форму, мають приємну зовнішність, високі професійні якості та особисту культуру. Всі співробітники, що працюють у сфері охорони заводів, проходять додаткове навчання, пов’язане зі специфікою роботи на об’єктах даного типу.

Дізнайтеся більше про охоронні послуги компанії «Патріот» – зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку на сайті.

Оформити заявку

Переваги охорони заводів від компанії «Патріот»

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.