Скролити вниз

Охорона навчальних закладів

Охорона навчальних закладів відрізняється від забезпечення безпеки на інших об'єктах. Вона повинна бути непомітною, не заважати навчальному процесу, не відволікати або лякати дітей, а ще вона повинна бути ефективною. Компанія «Патріот» пропонує комплекс послуг охорони шкіл і дитячих садів у Києві та області.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона навчальних закладів

Фізична охорона

Основне завдання охоронця в школі - забезпечення пропускного режиму на вході навчальний заклад, щоб сторонні не могли проникнути в нього. До інших обов'язків служби охорони відноситься підтримання громадського порядку, забезпечення безпеки дітей і дорослих в разі надзвичайних ситуацій або протиправних дій. Співробітники охоронного агентства «Патріот» - професіонали з великим досвідом роботи, які здатні припинити як дрібне хуліганство учнів, так і серйозні ситуації в школі або на території.

Технічна охорона

Установка датчиків пожежі, диму і затоплення - необхідна для дитячих садків і шкіл просто для забезпечення безпеки учнів і вчителів, економії часу на евакуацію в разі виникнення надзвичайної ситуації. Крім датчиків ми пропонуємо установку системи сигналізації, яка запобіжить проникненню в навчальний заклад сторонніх осіб після занять або в нічний час.

Відеоспостереження

Система відеоспостереження в школі допомагає відслідковувати дії учнів і викладачів, щоб проконтролювати виконання ними своїх обов'язків, запобігти протиправним діям і виключити надзвичайні ситуації, пов'язані з людським фактором. Для установки ми пропонуємо сучасні камери з високою роздільною здатністю і чіткістю картинки.

Пультова охорона

Наявність охоронця в школі, вузі чи дитячому садку не гарантує повну безпеку від будь-яких загроз. Підключення навчального закладу до пульту централізованої охорони дозволяє в разі потреби викликати групу швидкого реагування «Патріот», що складається з 3-5 добре екіпірованих бійців, здатних вирішити будь-яку проблему.

Що входить в охорону навчальних закладів

Що входить в охорону навчальних закладів

Забезпечення безпеки школи, вузу або дитячого садка вимагає комплексного підходу з поєднанням технічних засобів і фізичної охорони. Послуги з охорони освітніх закладів від агентства «Патріот» включають:

  • установку камер відеоспостереження;
  • встановлення протипожежної сигналізації, датчиків задимлення і затоплення, а також іншого додаткового обладнання;
  • організацію КПП на в’їзді на територію об’єкта;
  • підключення об’єкта до пульта охорони для оперативного виклику групи швидкого реагування.

Після того, як освітній заклад поставлено на сигналізацію, за ним починають стежити диспетчери пульта охорони з офісу «Патріот». У разі спрацювання датчиків або при натисканні тривожної кнопки, вони негайно направлять на об’єкт патруль ГБР, що знаходиться найближче до місця. Час прибуття групи швидкого реагування – 5-10 хвилин.

Оформити заявку

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Специфіка охорони навчальних закладів

Специфіка охорони навчальних закладів

Організація охорони освітнього закладу, незважаючи на уявну простоту, завдання непросте і відповідальне. Усі батьки хочуть, щоб його дитина була в безпеці, домогтися якої без задіяння професійного охоронного агентства в сучасних реаліях просто неможливо. Крім цього, навчальний заклад – не просто місце підвищеного скупчення людей, а особливий об’єкт, до свого графіка і режимом роботи, для підтримки якого важлива дисципліна і дотримання правил поведінки.

Замовте професійні послуги з охорони навчальних закладів в Києві в компанії «Патріот» – зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку через форму зворотного зв’язку. Ми уточнимо деталі і вкажемо за цінами.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.