Скролити вниз

Охорона торгових центрів

Торговий центр – це свого роду невелике містечко, а небезпечні ситуації, які можуть виникнули у торговомі центрі, типові для міських просторів. Крадіжки, конфлікти, відмови різних типів пристроїв і обладнання, пожежі або інші надзвичайні ситуації – ось загрози, захиститися від яких можна тільки за допомогою сучасної системи охорони. Компанія «Патріот» пропонує широкий спектр рішень, пов'язаних з безпекою торгових центрів у Києві з гарантією матеріальної відповідальності.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона торгових центрів

Фізична охорона

Співробітники служби охорони знаходяться всередині торгового центру, стежать за входами, забезпечують порядок всередині будівлі, здійснюють моніторинг прилеглої території за допомогою системи відеоспостереження та патрулювання. Охоронці компанії «Патріот» – колишні поліцейські та службовці армійських підрозділів з хорошою фізичною підготовкою, з досвідом роботи на об'єктах масового скупчення людей.

Сигналізація

Система сигналізації дозволяє службі охорони торгового центру своєчасно реагувати на небезпечні ситуації, запобігти протиправних дій, таких як вандалізм, крадіжки та пограбування. Для забезпечення безпеки ТЦ та окремих торгових приміщень на його території ми встановлюємо датчики, що реагують на рухи, несанкціоноване відкриття дверей або звук розбитого скла. Крім цього ми встановлюємо протипожежну сигналізацію.

Відеоспостереження

Стежити за ситуацією у величезній будівлі торгового центру можливо тільки за допомогою системи відеоспостереження. Ми розробляємо план розміщення камер відеоспостереження з урахуванням планування будівлі, щоденного потоку відвідувачів і можливих сліпих зон, щоб забезпечити найкращий огляд.

Пультова охорона

Сигналізація з пультової охороною дає можливість у разі потреби викликати на місце події групу швидкого реагування, що складається з 4-5 чоловік, озброєних травматичною зброєю і спецзасобами для нейтралізації зловмисників і передачі їх правоохоронцям.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в охорону торгових центрів

Професійна охорона ТЦ і прилеглої території включає:

  • фізичний захист;
  • технічні засоби охорони;
  • систему відеоспостереження;
  • пультової охорону з викликом групи швидкого реагування.

При розробці системи безпеки, фахівцями охоронного агентства «Патріот» проводиться глибокий аналіз плану будівлі для виявлення слабких місць, після чого розробляється схема охорони, що враховує всі потенційні ризики і загрози.

Оформити заявку

Особливості охорони торговельних центрів

В основі системи безпеки лежать три елементи:

  • чіткий план охорони будівлі;
  • кваліфіковані і досвідчені співробітники;
  • сучасні технічні засоби сигналізації та моніторингу.

Професійна охорона місць масового скупчення людей – це перш за все профілактика, яка полягає в запобіганні небажаних ситуацій і надзвичайних подій шляхом безперервного відстеження ситуації на об’єкті.

Замовте охорону торгового центру від агентства «Патріот» – зателефонуйте або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, з метою уточнення всіх нюансів і обговорення вартості послуг.

Оформити заявку

Особливості охорони торговельних центрів

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.