Скролити вниз

Охорона будівельних майданчиків

Охорона будівельних об'єктів - складне і відповідальне завдання, впоратися з якою під силу тільки професійному охоронному агентству. Компанія «Патріот» готова забезпечити безпеку будівельного майданчика будь-якої площі в Києві і області, гарантувавши збереження матеріалів, техніки і захист від непередбачених ситуацій.

Оформити заявку

Як правильно організувати охорону будівель і споруд

Як правильно організувати охорону будівель і споруд

Будмайданчик – об’єкт з величезною площею і великою кількістю матеріальних цінностей, за яким може бути складно встановити належний контроль. Саме тому фахівці підприємства «Патріот» підходять до питання охорони будівництва комплексно, реалізуючи комплекс заходів:

  • встановлення постів охорони на в’їзді на територію підприємства;
  • створення патрулів для регулярного обходу території, що охороняється;
  • встановлення систем відеоспостереження для забезпечення візуального контролю об’єкта та прилеглої території.

Ці заходи дозволяють забезпечити збереження матеріальних цінностей, припинити спроби несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється і дають осяжний моніторинг майданчика.

Оформити заявку

Що входить в охорону об'єкта в період будівництва

Забезпечення охорони будівельного об'єкту вимагає створення системи безпеки, яка буде поєднувати технічні засоби і фізичні методи забезпечення захисту. Саме тому професійна охорона будмайданчиків включає:

Датчики руху

встановлення датчиків руху і сигналізації;

Сигналізація

встановлення протипожежної сигналізації, датчиків задимлення і затоплення, а також іншого додаткового обладнання;

КПП на в'їзді

організацію КПП на в'їзді на будмайданчик;

Підключення до пульта охорони

підключення об'єкта до пульта охорони для оперативного виклику групи швидкого реагування.

З моменту постановки будмайданчика на сигналізацію за нею починають спостерігати диспетчери пульта централізованої охорони «Патріот» і в разі спрацювання сигналізації, направляють на місце групу швидкого реагування. Бійці ГБР оснащені спецзасобами і мають хорошу фізичну підготовку, а також необхідні повноваження, щоб затримати злочинців і передати їх правоохоронцям.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Специфіка охорони об'єктів, що будуються

На будівельних майданчиках велике значення має моніторинг території, для якого використовується система відеоспостереження. Камери з високою роздільною здатністю дозволяють фіксувати будь-які порушення, миттєво припиняти їх або за допомогою матеріалів відеозйомки виявляти правопорушників. Ми використовуємо ширококутні, інфрачервоні (працюють в темряві), зовнішні, внутрішні, сферичні і 360-градусні камери для відеомоніторингу об’єктів охорони, що гарантує високий рівень захисту від крадіжок і надзвичайних подій.

Ціна послуги розраховується з урахуванням його площі і розмірів території об’єкта, наявності огорожі та інших факторів. Замовити охорону для будівельного майданчика від компанії «Патріот» можна по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.