Скролити вниз

Охорона складів

Забезпечити надійну охорону складських приміщень може бути не так просто, як здається. Велика площа, сотні найменування продукції і десятки співробітників - всі ці фактори ускладнюють задачу по створенню безпечних умов роботи складу, без ризику крадіжки або пограбування. Охоронна фірма «Патріот» пропонує професійну охорону складів в Києві з використанням найсучасніших систем моніторингу та підключенням об'єкту до тривожній кнопці.

Оформити заявку

Як правильно організувати охорону складів

Як правильно організувати охорону складів

Охорона складського терміналу вимагає забезпечення безпеки різних функціональних зон, наприклад, зони навантаження і вивантаження товару, сортування, зберігання, а також захист прилеглих адміністративних, технічних та інших об’єктів. Основні завдання, які вирішує охоронне підприємство:

  • моніторинг пересування людей і транспортних засобів на території складу;
  • створення пропускного режиму на об’єкті;
  • організація патрулювання прилеглої території.

Охорона складів має специфічний характер і вимагає злагодженої роботи всіх систем безпеки. Найбільш часті події: крадіжки, вивезення продукції складу автомобільним транспортом, спроби злому і пожежі. Запобігти цим події можна тільки за рахунок комплексного підходу до забезпечення безпеки складських приміщень.

Оформити заявку

Що входить в охорону складських приміщень

Охоронне підприємство «Патріот» забезпечує безпеку складів наступним чином:

Датчики і сигналізація

Встановлює систему сигналізації і датчики руху для запобігання несанкціонованого проникнення на об'єкт.

Камери відеоспостереження

Встановлює додаткове обладнання: камери відеоспостереження, датчики диму, вогню та затоплення для запобігання надзвичайних подій.

Підключення до центрального пульту

Підключає об'єкт охорони до центрального пульту у власному офісі, для оперативного прибуття на місце групи швидкого реагування в разі спрацювання сигналізації або натискання тривожної кнопки.

Для кожного об'єкта комплекс заходів безпеки підбирається індивідуально з урахуванням його характеристик і вимог клієнта до безпеки. Одні вважають за краще фізичну охорону з постійною присутністю на об'єкті співробітників служби безпеки, тоді як інші вибирають технічні засоби для запобігання крадіжок.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Специфіка охорони складів

Специфіка охорони складів

Велика площа складських приміщень вимагає застосування системи відеоспостереження для контролю переміщення людей і вантажів, а також використання пристроїв сигналізації, щоб не допустити несанкціонований винос товару. Компанія «Патріот» пропонує широкий спектр послуг із забезпечення охорони складів в Києві, вартість яких розраховується індивідуально в залежності від параметрів об’єкта, його віддаленості від міста, специфіки роботи та інших факторів.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.