Скролити вниз

Охорона ресторанів і кафе

Ресторани, кафе, бари - місця скупчення людей, а ще заклади, де часто дозволено вживання алкоголю. Смачна кухня, приємна атмосфера і доброзичливий персонал - не єдині складові гарного ресторану. Кожен гість повинен відчувати себе комфортно і безпечно, а значить, потрібні послуги професійної охорони. Компанія «Патріот» пропонує послуги по забезпеченню охорони ресторанів і кафе в Києві і області на найвищому рівні.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона ресторанів, барів і кафе

Фізична охорона

На об'єкті, що охороняється постійно знаходиться наш співробітник, що забезпечує порядок і безпеку всередині закладу, здатний швидко вирішити будь-яку проблемну або конфліктну ситуацію.

Відеоспостереження

Встановлюємо систему відеоспостереження, укомплектовану сучасними ширококутними камерами з картинкою високої чіткості. Стежимо за входами і виходами, відстежуємо ситуацію в зоні відвідувачів, в технічних та інших приміщеннях для запобігання надзвичайних подій.

Установка додаткового обладнання

Для швидкого реагування на пожежа, затоплення або інші події на об'єкті, що охороняється встановлюємо комплекс датчиків: задимлення, затоплення, забивання скла та інших, а також протипожежну сигналізацію для максимального захисту.

Пультова охорона

Підключаємо систему сигналізації до централізованого пульту охорони в офісі агентства «Патріот». У разі спрацювання датчиків або натискання тривожної кнопки на місце негайно прибуває група швидкого реагування для вирішення проблеми.

Що входить в охорону ресторанів і кафе

Що входить в охорону ресторанів і кафе

Забезпечення безпеки закладів громадського харчування вимагає реалізації комплексу заходів охорони, який включає:

  • установку сигналізації і датчиків усередині кафе і по його зовнішньому периметру;
  • підключення тривожної кнопки для виклику групи швидкого реагування в ручному режимі або в разі спрацювання сигналізації;
  • фізичну охорону об’єкта співробітниками компанії.

Компанія «Патріот» має власний автопарк, задіяний для патрулювання територій в місцях розташування об’єктів охорони. У разі отримання сигналу на пульт централізованої охорони, диспетчер направляє на місце ГБР, яка розташована найближче до об’єкта, що гарантує її прибуття протягом 5-10 хвилин.

Оформити заявку

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Переваги охорони ресторанів і кафе компанією «Патріот»

Охоронне агентство «Патріот» надає послуги не просто по забезпеченню порядку в громадських закладах, а гарантує безпеку відвідувачів, персоналу та збереження матеріальних цінностей. Хуліганство, неадекватна поведінка гостей або спроби пограбування - подібні ситуації здатні запобігти або швидко вирішити співробітники охоронної компанії. У разі пожежі, затоплення або іншої надзвичайної ситуації в кафе вони забезпечать оперативну евакуацію людей, викличуть екстрені служби і подбають про матеріальні цінності.

Злагоджена робота

Наші співробітники пройшли спеціальну підготовку: фізичну і психологічну, вміють вирішувати складні ситуації будь-якого характеру.

Сучасне обладнання

Для забезпечення безпеки об'єктів охорони ми використовуємо новітнє обладнання: датчики, відеокамери, сигналізації та інше. Бійці ГБР оснащені сучасними засобами захисту і зв'язку для чіткої координації своїх дій при реагуванні на сигнал тривоги.

Матеріальна відповідальність

Ми беремо на себе матеріальну відповідальність за збереження вашого майна і прописуємо її в договорі на надання охоронних послуг.

Замовте професійну охорону свого ресторану або кафе в компанії «Патріот» - зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті, або залиште заявку в формі зворотного зв'язку. Ми самі вам передзвонимо для уточнення деталей співпраці.

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.