Скролити вниз

Охорона виробничих об’єктів

Промислові об'єкти вимагають особливого підходу до забезпечення безпеки. Високий ризик виникнення небезпечних ситуацій і надзвичайних подій, нерідко пов'язаних з людським фактором, вимагає застосування сучасних систем моніторингу, контролю і спостереження, а також задіяння кваліфікованих співробітників служби охорони. Компанія «Патріот» пропонує комплекс послуг по забезпеченню охорони на виробничих об'єктах будь-якого типу і масштабу в Києві і області.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона виробничих об'єктів

Технічна охорона

Технічні засоби сигналізації та моніторингу - перше, що повинно бути встановлено на промисловому підприємстві. Сюди відносяться не тільки датчики вогню, диму, затоплення, але і засоби контролю доступу. Вони дозволяють обмежити доступ в певні приміщення для сторонніх осіб або персоналу з пропуском по спеціальним брелоки. Ми підберемо всі рішення індивідуально в залежності від характеру об'єкта, а наше обладнання буде відповідати вимогам діючих стандартів, класів безпеки і сертифікатів. У нас є власні установники і сервісний відділ, завдяки чому ми підтримуємо повний контроль і єдиний стандарт установки систем технічної охорони промислових підприємств.

Фізична охорона

Постійно присутність на виробництві співробітників служби охорони допомагає підтримувати порядок, виключити нештатні ситуації і проникнення на об'єкт, що охороняється і територію сторонніх. Наші фахівці мають арсеналів знань і навичок, які дозволяють їм припиняти будь-які неправомірні дії, організувати евакуацію в разі надзвичайної події і виконувати ряд інших завдань.

Відеоспостереження

Установка камер відеоспостереження сприяє поліпшенню порядку на виробництві, знижує число крадіжок, шкідливих дій і інших неприємних інцидентів. Ми використовуємо сучасні камери з високою якістю картинки і широким оглядом для моніторингу ситуації в приміщеннях підприємства і оперативного реагування на будь-які події.

Група швидкого реагування

Необхідність підключення пультової охорони для виробничого об'єкта може бути неочевидній, але в переважній більшості випадків вона себе виправдовує. Неадекватна поведінка співробітників, спроби рейдерського захоплення, спрацьовування сигналізації на території в нічний час - бійці групи швидкого реагування негайно прибудуть на місце і вирішать проблему.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в охорону виробничих підприємств

Що входить в охорону виробничих підприємств

Забезпечити безпеку промислового об’єкта та прилеглої території – завдання непросте, що вимагає комплексного підходу. Компанія «Патріот» пропонує:

  • установку датчиків і іншого спеціального устаткування в приміщеннях і на території підприємства;
  • фізичну охорону з постійною присутністю бійців охоронного агентства на об’єкті;
  • встановлення контроль-пропускного режиму, організацію патрулювання території;
  • підключення приміщень виробництва до централізованого пульту охорони в офісі «Патріот».

Поєднання цих заходів – гарантія безпеки об’єкту, хоч в центрі Києва, хоч на околиці міста. Постійне патрулювання районів, де присутні охоронювані підприємства, дозволяє групі швидкого реагування прибути за викликом протягом 5-10 хвилин.

Оформити заявку

Переваги охорони промислових підприємств від компанії «Патріот»

Ми пропонуємо клієнтам послуги щодо забезпечення безпеки найвищого світового стандарту. До нас варто звернутися, тому що:

7 років

працюємо на ринку охоронних послуг 7 років;

Власний автопарк

своєму розпорядженні власний автопарк автомобілів зі спецсигналами;

Краща команда

наші співробітники - колишні службовці військових і поліцейських структур з гарній фізичній і психологічній підготовкою;

Сучасне обладнання

використовуємо найсучасніше обладнання і технічні засоби для забезпечення безпеки об'єкта.

Зустрітися з послугами компанії «Патріот» докладніше - зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на охорону підприємства в Києві в спеціальній формі на сайті.

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.