Скролити вниз

Охорона готелів

Забезпечення безпеки гостей і співробітників - ключове завдання адміністрації готелю, впорається з якою під силу тільки професіоналам. Охоронна компанія «Патріот» пропонує комплекс послуг з охорони готелів в Києві «під ключ» на вигідних умовах.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона готелей

Фізична охорона

На території готелю постійно знаходиться група співробітників агентства «Патріот», які забезпечують пропускний режим на вході в будівлю, стежать за порядок і дотриманням внутрішніх правил готелю. Вони добре підготовлені фізично і психологічно, вміють вирішувати конфліктні ситуації без застосування сили, відповідальні і дисципліновані.

Сигналізація

Без системи сигналізації безпеку постояльців готелю і матеріальних цінностей не може бути забезпечена в повній мірі. Для охорони готелів в Києві ми встановлюємо комплекс датчиків: диму, вогню, затоплення та інших, а також сигналізацію з підключенням до пульту централізованої охорони в нашому офісі. Це гарантує максимальну захищеність об'єкта від можливих небезпечних ситуацій.

Відеоспостереження

Система відеоспостереження, укомплектована сучасними ширококутними камерами з картинкою високої чіткості забезпечить цілодобовий моніторинг всіх приміщень готелю та прилеглої території для запобігання несанкціонованого проникнення, злочинних дій або надзвичайних ситуацій.

Пультова охорона

Підключення сигналізації до пульту охорони гарантує оперативне прибуття на місце групи швидкого реагування в разі спрацювання датчиків або тривожної кнопки. Бійці ГБР добре екіпіровані, озброєні і підготовлені до вирішення завдань щодо захисту і забезпечення безпеки будь-якої складності.

Що входить в охорону готелів

Що входить в охорону готелів

Комплексний підхід до охорони готелів – це стандарт забезпечення безпеки житлових об’єктів.В послугу входить:

  • пост охорони для здійснення пропускного режиму на територію готелю;
  • система сигналізації і датчиків для оперативного виявлення загроз будь-якого характеру;
  • система відеоспостереження для моніторингу території, що охороняється;
  • пультова охорона з підключенням тривожної кнопки для виклику групи швидкого реагування.

Перед укладенням договору ми приїжджаємо на об’єкт, щоб оцінити площу території, вивчити план будівлі і підібрати оптимальний набір охоронних послуг.

Оформити заявку

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Особливості охорони готелів

Особливості охорони готелів

Головна особливість забезпечення безпеки готелю – гості не повинні відчувати дискомфорт від роботи служби охорони. Це означає, що охоронці і всі технічні засоби: камери спостереження, датчики та інше повинні стати непомітними для оточуючих. Охорона не повинна бути нав’язливою, а співробітники безпеки повинні бути ввічливі і доброзичливі до постояльців готелю.

Для охорони готелів ми відбираємо співробітників з досвідом роботи на подібних об’єктах, що мають презентабельний зовнішній вигляд і володіють усіма необхідними навичками для роботи з технічними засобами охорони. Це гарантує, що всі позаштатні ситуації не вислизнуть від уваги служби охорони і будуть вирішені максимально швидко, не доставивши незручностей мешканцям.

Замовити охорону готелю або готелю в Києві від охоронного агентства «Патріот» можна по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.