Скролити вниз

Охорона офісних приміщень

Охорона офісу - обов'язкова умова ефективної і безпечної роботи компанії. В офісі знаходиться дорога оргтехніка, особисті речі співробітників, документи і предмети, що становлять цінність для організації. Охоронне агентство «Патріот» пропонує послуги позавідомчу охорону офісів в Києві, гарантуючи захист об'єкта від несанкціонованого проникнення, пограбування, пожежі та інших ризиків.

Оформити заявку

Як правильно організувати безпеку офісу

Як правильно організувати безпеку офісу

Професійна охорона бізнес-об’єктів – запорука безпеки людей і майна, а також конфіденційної інформації компанії. Її основа – фізична охорона об’єкта, тобто постійна присутність на ньому співробітників охоронного підприємства, які здійснюють нагляд за переміщенням транспортних засобів по території і пропуск людей на об’єкт.

Професійна система охорони офісу в Києві гарантує:

  • безпеку колективу;
  • захист приміщень від несанкціонованого проникнення;
  • збереження обладнання і цінної інформації.

Охоронне підприємство «Патріот» несе матеріальну відповідальність за збереження майна клієнта, яка прописується в договорі на надання послуг.

Оформити заявку

Що входить в охорону офісу

Сьогодні безліч фірм пропонує послуги з охорони офісних приміщень, але довірити забезпечення безпеки бізнесу можна тільки надійним фахівцям. Компанія «Патріот» пропонує:

  • фізичну охорону;
  • контрольно-пропускний режим;
  • патрулювання території;
  • технічні охоронні засоби (охоронна і пожежна сигналізація, датчики руху, диму і затоплення, відеоспостереження, тривожна кнопка).

Пультова охорона – ефективний спосіб забезпечити безпеку офісу в разі спроби несанкціонованого проникнення, порушення порядку, загрози життю і здоров’ю людей. У разі спрацювання датчиків або натискання тривожної кнопки сигнал передається на пульт централізованої охорони в офіс бюро «Патріот». Оператори пультів охорони здійснюють цілодобовий моніторинг, і в разі сигналу тривоги, негайно направлять на місце події групу швидкого реагування, яка буде по заданому адресою протягом декількох хвилин. Бійці ГБР оснащені спецзасобами і добре підготовлені. Вони затримають зловмисників і передадуть представникам правоохоронних органів.

Комплекс охоронних послуг для офісів підбирається в залежності від характеристик об’єкта, кількості персоналу та відвідувачів, потенційних загроз і ризиків, актуальних для конкретного бізнесу. Ціна послуги розраховується в залежності від необхідних заходів захисту.

Що входить в охорону офісу

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Специфіка охорони офісних будівель

Специфіка охорони офісних будівель

Практика показала, що максимальну безпеку може забезпечити тільки поєднання технічних засобів і фізичної охорони об’єкта. Технічні засоби охорони включають камери відеоспостереження, встановлені усередині офісних приміщень і на прилеглій території для кращої просматриваемости всіх зон. Фізична охорона передбачає постійне перебування в офісі бійців агентства, які здійснюють контрольно-пропускний режим на об’єкт, патрулювання території і моніторинг всіх приміщень будівлі.

При необхідності співробітники охоронного підприємства надають допомогу комунальним та екстреним службам, а всі роботи по забезпеченню охорони офісу ПОП проходять в контакті з правоохоронними органами України.

Оформити заявку

Часті питання

Як швидко приїде група швидкого реагування?

ДБР прибуває на місце виклику протягом 5-10 хвилин після отримання сигналу від диспетчера пульта охорони в офісі «Патріот».

Що буде, якщо постійно буде перериватися сигнал з об'єктом?

В такому випадку на об'єкт приїжджає група швидкого реагування для виявлення причини проблеми з сигналом і чергує на місці до прибуття господаря або уповноваженої особи.

Скільки коштує помилковий виклик?

Помилковий виклик - це завжди витрати, які вимагають оплати. Вартість помилкового виклику групи швидкого реагування - 100 гривень.

Як працює пультова охорона?

При постановці офісної будівлі на сигналізацію ви набираєте на клавіатурі охоронної системи унікальний код безпеки. З цього моменту за об'єктом спостерігають диспетчери пульта централізованої охорони «Патріот» і в разі спрацювання сигналізації, направляють на місце ГБР.

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.