Скролити вниз

Охорона офісних приміщень

Охорона офісу - обов'язкова умова ефективної і безпечної роботи компанії. В офісі знаходиться дорога оргтехніка, особисті речі співробітників, документи і предмети, що становлять цінність для організації. Охоронне агентство «Патріот» пропонує послуги позавідомчу охорону офісів в Києві, гарантуючи захист об'єкта від несанкціонованого проникнення, пограбування, пожежі та інших ризиків.

Оформити заявку

Як правильно організувати безпеку офісу

Як правильно організувати безпеку офісу

Професійна охорона бізнес-об’єктів – запорука безпеки людей і майна, а також конфіденційної інформації компанії. Її основа – фізична охорона об’єкта, тобто постійна присутність на ньому співробітників охоронного підприємства, які здійснюють нагляд за переміщенням транспортних засобів по території і пропуск людей на об’єкт.

Професійна система охорони офісу в Києві гарантує:

  • безпеку колективу;
  • захист приміщень від несанкціонованого проникнення;
  • збереження обладнання і цінної інформації.

Охоронне підприємство «Патріот» несе матеріальну відповідальність за збереження майна клієнта, яка прописується в договорі на надання послуг.

Оформити заявку

Що входить в охорону офісу

Сьогодні безліч фірм пропонує послуги з охорони офісних приміщень, але довірити забезпечення безпеки бізнесу можна тільки надійним фахівцям. Компанія «Патріот» пропонує:

  • фізичну охорону;
  • контрольно-пропускний режим;
  • патрулювання території;
  • технічні охоронні засоби (охоронна і пожежна сигналізація, датчики руху, диму і затоплення, відеоспостереження, тривожна кнопка).

Пультова охорона – ефективний спосіб забезпечити безпеку офісу в разі спроби несанкціонованого проникнення, порушення порядку, загрози життю і здоров’ю людей. У разі спрацювання датчиків або натискання тривожної кнопки сигнал передається на пульт централізованої охорони в офіс бюро «Патріот». Оператори пультів охорони здійснюють цілодобовий моніторинг, і в разі сигналу тривоги, негайно направлять на місце події групу швидкого реагування, яка буде по заданому адресою протягом декількох хвилин. Бійці ГБР оснащені спецзасобами і добре підготовлені. Вони затримають зловмисників і передадуть представникам правоохоронних органів.

Комплекс охоронних послуг для офісів підбирається в залежності від характеристик об’єкта, кількості персоналу та відвідувачів, потенційних загроз і ризиків, актуальних для конкретного бізнесу. Ціна послуги розраховується в залежності від необхідних заходів захисту.

Що входить в охорону офісу

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Специфіка охорони офісних будівель

Специфіка охорони офісних будівель

Практика показала, що максимальну безпеку може забезпечити тільки поєднання технічних засобів і фізичної охорони об’єкта. Технічні засоби охорони включають камери відеоспостереження, встановлені усередині офісних приміщень і на прилеглій території для кращої просматриваемости всіх зон. Фізична охорона передбачає постійне перебування в офісі бійців агентства, які здійснюють контрольно-пропускний режим на об’єкт, патрулювання території і моніторинг всіх приміщень будівлі.

При необхідності співробітники охоронного підприємства надають допомогу комунальним та екстреним службам, а всі роботи по забезпеченню охорони офісу ПОП проходять в контакті з правоохоронними органами України.

Оформити заявку

Часті питання

Як швидко приїде група швидкого реагування?

ДБР прибуває на місце виклику протягом 5-10 хвилин після отримання сигналу від диспетчера пульта охорони в офісі «Патріот».

Що буде, якщо постійно буде перериватися сигнал з об'єктом?

В такому випадку на об'єкт приїжджає група швидкого реагування для виявлення причини проблеми з сигналом і чергує на місці до прибуття господаря або уповноваженої особи.

Скільки коштує помилковий виклик?

Помилковий виклик - це завжди витрати, які вимагають оплати. Вартість помилкового виклику групи швидкого реагування - 100 гривень.

Як працює пультова охорона?

При постановці офісної будівлі на сигналізацію ви набираєте на клавіатурі охоронної системи унікальний код безпеки. З цього моменту за об'єктом спостерігають диспетчери пульта централізованої охорони «Патріот» і в разі спрацювання сигналізації, направляють на місце ГБР.