Скролити вниз

Охорона нічних клубів

Нічний клуб – розважальний заклад із великою кількістю відвідувачів, де споживають алкоголь, в залах напівтемрява і грає гучна музика. Це означає, що існує великий ризик конфліктів між відвідувачами, крадіжок, виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з порушеннями пожежної безпеки, як зі сторони персоналу, так і зі сторони відвідувачів. Охоронне агентство «Патріот» пропонує послуги охорони нічних клубів у Києві, які включають в себе весь комплекс заходів, необхідних для забезпечення безпеки людей і матеріальних цінностей.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона нічних клубів

Фізична охорона

Основне завдання охоронців – забезпечити пропускний режим на об'єкт, що охороняється, так званий «фейс-контроль». Це означає, що співробітники служби охорони перевіряють відвідувачів на відсутність у них заборонених предметів, зброї або наркотиків. Крім цього вони підтримують порядок в закладі, своєчасно гасять конфліктні ситуації між відвідувачами, виводять з клубу порушників, допомагають поліцейським в затриманні зловмисників на території об'єкту, що охороняється і забезпечують безпеку людей при надзвичайних ситуаціях.

Відеоспостереження

Стежити за відвідувачами та персоналом силами лише одних охоронців неможливо. Тому для забезпечення безпеки розважального закладу вкрай необхідна система відеоспостереження. Ми пропонуємо установку відеокамер всередині і зовні клубу, щоб стежити за ситуацією на всіх ділянках території, що охороняється і швидко реагувати на можливі загрози.

Сигналізація

Будь-який об'єкт розважальної спрямованості завжди схильний до ризику виникнення надзвичайних ситуацій з вини персоналу та відвідувачів. Щоб уникнути можливих НП, ми встановлюємо на об'єкті комплекс датчиків: задимлення, вогню, затоплення, розбиття скла і руху для забезпечення максимальної безпеки будівлі від можливих загроз.

Пультова охорона

Служба охорони у нічному клубі не здатна в повній мірі забезпечити безпеку закладу, особливо якщо мова йде про групу порушників, які можуть нести загрозу відвідувачам. У такому випадку натискання тривожної кнопки посилає сигнал на пульт централізованої охорони в офісі «Патріот» і протягом 5-10 хвилин на місце прибуває група швидкого реагування. Бійці ГШР – фізично міцні і підготовлені чоловіки, озброєні травматичною зброєю і спецзасобами для наведення порядку.

Що входить в охорону клубів

Що входить в охорону клубів

Забезпечення охорони розважального закладу, матеріальних цінностей, особистих речей відвідувачів і їх здоров’я вимагає комплексного підходу. Охоронна компанія «Патріот» пропонує:

  • послуги фізичної охорони;
  • встановлення камер відеоспостереження;
  • встановлення протипожежної сигналізації, датчиків задимлення і затоплення, а також іншого додаткового обладнання;
  • підключення об’єкта до пульта охорони для оперативного виклику групи швидкого реагування.

Після постановки на сигналізацію за об’єктом починають спостерігати диспетчер у офісі «Патріот», що гарантує захист об’єкта 24/7.

Оформити заявку

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Специфіка охорони нічних клубів

Забезпечення безпеки в нічних клубах завжди ускладнюється дозволом на вживання алкоголю в подібних закладах, що вимагає від співробітників служби охорони граничної уважності та обережності при вирішенні конфліктних ситуацій. Наші охоронці – фахівці з багаторічним досвідом роботи, які мають досвід служби в поліції або військових структурах, які пройшли спеціальну підготовку і здатні вирішити будь-яку проблемну ситуацію.

Замовте професійні послуги з охорони у компанії «Патріот» – зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку через форму зворотного зв’язку.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.