Скролити вниз

Охорона магазинів, супермаркетів

Охорона магазинів - один з напрямків діяльності компанії «Патріот». Супермаркет - це місце, де щодня знаходиться велика кількість людей і зберігається багато продукції, яку легко непомітно винести. Від продуктових до ювелірних магазинів - ми реалізуємо комплекс заходів безпеки для захисту об'єктів від будь-яких злочинних дій, непередбачених ситуацій і надзвичайних подій.

Оформити заявку

Як правильно організувати безпеку супермаркету

Як правильно організувати безпеку супермаркету

Охорона комерційних об’єктів вимагає комплексного підходу з урахуванням усіх можливих загроз і ризиків. Професійне забезпечення безпеки передбачає:

  • установку охоронної та протипожежної сигналізації;
  • установка системи відеоспостереження;
  • організацію фізичної охорони.

Організація охорони магазину в Києві планується з урахуванням характеристик об’єкта: площі, кількості персоналу та відвідувачів, наявності пропускних рам, відеокамер та інших засобів моніторингу або сигналізації. Комплексний підхід до забезпечення безпеки комерційних об’єктів дозволяє домогтися правильної роботи всіх систем і гарантувати максимальний захист від будь-яких загроз.

Оформити заявку

Що входить в охорону торгових точок

Забезпечення безпеки об’єктів бізнесу – це завжди поєднання технічних засобів і фізичної охорони. Професійна охорона супермаркетів включає:

  • установку датчиків і іншого устаткування в приміщеннях торгового об’єкта;
  • підключення магазину до централізованого пульту охорони в офісі «Патріот»;
  • фізичну охорону з постійною присутністю співробітників охоронного підприємства.

Використання цих заходів дозволяє відстежувати все, що відбувається в магазині, а також вчасно зупинити зловмисників. З підключеної пультової охороною магазину, через кілька хвилин після сигналу тривоги на місце прибуває група швидкого реагування, бійці якої мають необхідну кваліфікацію і спорядження для оперативного затримання правопорушників.

Що входить в охорону торгових точок

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Специфіка охорони торговельних об'єктів

Специфіка охорони торговельних об'єктів

Магазин, як місце реалізації продукції, особливо схильний до крадіжок і пограбування. Всі види товарів, а також гроші та інші матеріальні цінності за відсутності ефективного захисту можуть стати легкою здобиччю злодіїв і грабіжників. Охоронна фірма «Патріот» гарантує:

  • застосування сучасного охоронного обладнання;
  • оперативне реагування на сигнали тривоги;
  • матеріальну відповідальність за невиконання взятих на себе зобов’язань.

Замовте охорону торгової точки від охоронного агентства «Патріот» можна по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті. Ми розробимо схему організації охорони індивідуально для вашого об’єкта, з урахуванням всіх ризиків, загроз і вимог до безпеки.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.