Скролити вниз

Охорона ломбардів

Ломбард – місце, де зберігається багато готівки і матеріальних цінностей, які можуть привернути увагу грабіжників. Попередити злочин здатна надійна система охорони, яку пропонує компанія «Патріот» для ломбардів у Києві та області.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона ломбардів

Сигналізація

Система сигналізації включає в себе набір датчиків різного призначення, які встановлюються всередині приміщення для захисту від непрошених гостей. Ми використовуємо датчики руху, відкривання дверей і розбиття скла для запобігання несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється. Для комплексної охорони ломбардів та запобігання потенційно небезпечних ситуацій, ми також встановлюємо датчики вогню, задимлення, затоплення.

Фізична охорона

Забезпечити надійну охорону ломбарду неможливо без постійної присутності одного або декількох охоронців, здатних заспокоїти неспокійних відвідувачів, випровадити з приміщення конфліктних громадян і викликати поліцію в разі потреби. Наші фахівці мають потужний арсенал знань і навичок, які дозволяють їм припиняти будь-які неправомірні дії, а також забезпечені засобами захисту та зв'язку.

Відеоспостереження

Захист об'єкта в робочий час і вночі неможливий без системи відеоспостереження, що покриває ключові зони приміщення. За допомогою відеокамер вдається запобігти значній частини крадіжок, неправомірних дій та інших неприємних інцидентів. Ми використовуємо камери з високою роздільною здатністю зображення для організації зовнішнього або внутрішнього відеоспостереження.

Група швидкого реагування

Підключення системи сигналізації до пульту централізованої охорони в офісі «Патріот» – гарантія захисту ломбарду в разі спрацювання датчиків або натискання тривожної кнопки. Після надходження сигналу на пульт охорони об'єкта негайно направляється група швидкого реагування у складі 4-5 бійців, озброєних травматичною зброєю і спецзасобами.

Що входить в охорону ломбардів

Що входить в охорону ломбардів

Фахівці охоронного агентств «Патріот» розробляють план охорони індивідуально для кожного типу об’єктів. Захист ломбарду включає вивчення плану будівлі, розташування кімнат, наявність сигналізації або відеоспостереження, оцінює ступінь вразливості об’єкта та інші нюанси. Охорона в цілодобовому режимі забезпечується за допомогою:

  • датчиків системи сигналізації;
  • відеоспостереження;
  • системи контролю та управління доступом;
  • фізичної охорони;
  • установки тривожної кнопки для виклику ГБР.

У ломбарді зберігається не тільки готівка, але і прикраси, дорога техніка, шуби, а також особисті речі співробітників. Тому важливий комплексний підхід до забезпечення безпеки подібних об’єктів, коли всі системи працюють злагоджено.

Оформити заявку

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Специфіка охорони ломбардів

Специфіка охорони ломбардів

Ломбард – це практично маленький банк, де важливим є захист і майна, і людей від можливих протиправних дій, підтримання порядку і оперативна реакція на надзвичайні події.

Охоронна компанія «Патріот» пропонує послуги по забезпеченню безпеки ломбардів, замовити які можна по телефону або залишивши заявку в формі зворотного зв’язку на сайті.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.