Скролити вниз

Охорона державних об’єктів

Державні об'єкти вимагають особливого підходу до забезпечення безпеки для збереження матеріальної, технічної і документаційною бази. Компанія «Патріот» пропонує послуги охорони важливих державних об'єктів на найвищому рівні.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона державних об'єктів

Фізична охорона

Забезпечення безпеки будь-якого державного об'єкта не може обійтися без постійної присутності на території співробітників служби охорони. Наші охоронці - колишні службовці армійських і силових відомств, з гарною фізичною і психологічною підготовкою, здатні виконати поставлені завдання в будь-яких ситуаціях.

Відеоспостереження

Камери відеоспостереження - обов'язковий елемент ефективної системи безпеки, який дозволяє контролювати ситуацію на всій площі державного об'єкта та прилеглої території. Ми встановлюємо сучасні камери внутрішнього і зовнішнього відеоспостереження з широким кутом огляду і високою якістю зображення для чіткої ідентифікації всіх відвідувачів.

Організація поста охорони

Постова охорона необхідна на всіх режимних державних об'єктах, що вимагають організації контрольно-пропускного режиму. Ми не просто створюємо постійний пост охорони, але підключаємо його до системи сигналізації та відеоспостереження, організовуємо цілодобове патрулювання території об'єкту, що охороняється співробітниками агентства «Патріот»

Пультова охорона

Система сигналізації найбільш ефективна в поєднанні з централізованим пультом охорони. Спрацьовування датчиків або натискання тривожної кнопки посилає сигнал на пульт охорони в офісі компанії «Патріот», після чого на місце миттєво прибуває група швидкого реагування. Бійці ГБР добре екіпіровані і озброєні для вирішення будь-яких завдань по забезпеченню безпеки установи.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в охорону державних об'єктів

Що входить в охорону державних об'єктів

Ми переконані, що домогтися максимального ступеня захищеності державної установи можна тільки комплексно. Для цього на об’єкті ми встановлюємо:

  • камери відеоспостереження для моніторингу території, що охороняється;
  • систему сигналізації для запобігання несанкціонованого проникнення на об’єкт охорони;
  • пост охорони для здійснення контрольно-пропускного режиму;
  • тривожну кнопку для виклику групи швидкого реагування.

Щоб забезпечити максимально надійний захист, ми пропонуємо клієнтам послуги з консультування, проектування та організації охорони об’єкта. В рамках цього ми перевіряємо можливі вразливі місця і на їх основі намагаємося створити жорстку і індивідуально адаптовану систему безпеки, яка входить в загальний план забезпечення безпеки. Наш персонал складається з фахівців з кваліфікацією в сфері фізичної та технічної безпеки з повноваженнями адмініструвати, розробляти і встановлювати електронні пристрої та системи сигналізації всіх класів.

Оформити заявку

Переваги охоронного агентства «Патріот»

Переваги охоронного агентства «Патріот»

Ми гарантуємо захист важливих державних об’єктів за рахунок комплексного підходу до забезпечення безпеки. Наші переваги:

  1. Кваліфікований персонал. Жорстка кадрова політика дозволяє нам комплектувати штат досвідченими фахівцями, які пройшли спеціальний відбір, мають досвід роботи у військових і силових структурах України.
  2. Сучасне обладнання. Наш автопарк укомплектований автомобіля Renault Duster зі спецсигналами, співробітники охорони екіпіровані сучасними засобами зв’язку, металодетекторами, відеореєстраторами, засобами захисту.
  3. Страхування професійної діяльності і матеріальна відповідальність по кожному об’єкту. Наші гарантії прописані в договорі на надання послуг, і ми беремо на себе вся відповідальність за безпеку об’єкта і людей.

Замовте професійну охорону державних об’єктів в компанії «Патріот» – зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку. Ми самі вам передзвонимо для уточнення деталей співпраці.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.