Скролити вниз

Охорона гаражів

Багато автовласників помилково вважають, що їх гараж не потребує охорони. Досить тільки міцних воріт і надійного замку. Насправді навіть найміцніші замки не зупинять зловмисників, які захочуть викрасти автомобіль і найкраще, якщо гараж буде підключений до сигналізації. Компанія «Патріот» пропонує послуги охорони гаражів в Києві «під ключ» за вигідною вартості.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона гаражів в Києві

GSM-сигналізація

Цей тип сигналізації користується популярністю завдяки своїй простоті й ефективності. Всередині гаража встановлюються датчики, при спрацьовуванні яких на мобільний телефон власника відправляється смс-повідомлення або короткий дзвінок, що повідомляє про несанкціоноване проникнення. Далі господар гаража може зателефонувати в поліцію або самостійно приїхати на місце. Ми використовуємо GSM-оповіщення як доповнення до основної системи сигналізації, яка може бути підключена до централізованого пульту охорони в офісі «Патріот».

Датчики

Датчики - основа системи сигналізації, без якої гарантувати безпеку гаража неможливо. Крім стандартних магнітно-контактних датчиків, що реагують на розмикання стулок воріт, ми використовуємо вібраційні і датчики руху. Разом вони гарантують, що будь-яка спроба проникнення в гараж будинку не увінчається успіхом.

Відеоспостереження

Для автовласників, які на 100% хочуть бути впевнені, що їх автомобіль знаходиться в безпеці, ми пропонуємо установку камер відеоспостереження. Одна або кілька камер на території біля гаража будинку відіб'ють у зловмисників бажання викрадати автомобіль і намагатися пошкодити ворота.

Пультова охорона

Підключення сигналізації до пульту охорони - ваша гарантія, що в разі спрацювання датчиків, ви не залишитеся наодинці зі зловмисниками. При надходженні сигналу тривоги на централізований пульт охорони до будинку негайно направляється група швидкого реагування. Бійці ГБР добре екіпіровані і озброєні, щоб вирішити будь-яку проблему. Автопарк компанії укомплектований кроссоверами Renault Duster з високою прохідністю, тому ГБР прибуде на виклик дуже швидко незалежно від складності маршруту та якості дороги.

Що входить в охорону гаража

Що входить в охорону гаража

Ми прагнемо до забезпечення безпеки гаража будинку комплексно. Для цього ми встановлюємо:

  • систему сигналізації для запобігання несанкціонованого проникнення на парковку;
  • камери відеоспостереження для моніторингу території, що охороняється;
  • пультову охорону для оперативного прибуття на місце групи швидкого реагування в разі спрацювання сигналізації.

Розробляючи систему охорони гаража, ми враховуємо безліч чинників. Гараж варто окремо або є частиною будинку? Він розташований на рівні землі або під землею? Підведено чи електроживлення? Потім ми визначаємо кількість точок, які потрібно захистити від несанкціонованого проникнення. Чим більше точок, тим більше елементів охорони потрібно підключити. Якщо в гаражі тільки одні ворота і вхідні двері, ми встановлюємо один датчик руху плюс два магнітні датчики. Беремо на себе матеріальну відповідальність за збереження майна клієнта не на словах, а прописуючи відповідний пункт в договорі на надання охоронних послуг.

Оформити заявку

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Специфіка охорони гаража

Специфіка охорони гаража

Основа забезпечення безпеки гаража – датчики і сигналізація. Для максимального захисту ми використовуємо здвоєні датчики руху в гаражі. У більшості випадків вони покладаються на мікрохвильове і пасивне інфрачервоне виявлення. Якщо ми використовуємо датчик тільки з інфрачервоним виявленням, то після в’їзду автомобіля в гараж і включення системи сигналізації, прогрітий двигун може викликати помилкову тривогу. Якщо це здвоєний датчик, то після виявлення загрози інфрачервоним датчиком, мікрохвильовий детектор додатково перевірить, чи дійсно хтось з’явився на об’єкті, і тільки в разі загрози подасть сигнал на пульт охорони.

Для охорони гаража ми обов’язково використаємо магнітні датчики, або геркони. Такі датчики складаються з двох елементів, один з яких встановлений на рамі, а інший – на стулці воріт. При несанкціонованим відкритті воріт елементи розмикаються, і спрацьовує сигналізація. Це простий пристрій, але вона відмінно працює і допомагає зупинити спробу викрадення авто на стадії проникнення в гараж.

Компанія «Патріот» пропонує широкий спектр послуг по забезпеченню охорони гаражів в Києві. Щоб уточнити деталі, – зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку на зворотний дзвінок в спеціальній формі на сайті.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.