Скролити вниз

Охорона бізнес-центрів

Для власників офісних центрів необхідність професійної охорони не викликає сумнівів. Забезпечити безпеку величезної будівлі з сотнями відвідувачів і службовців щодня - завдання, яке можуть вирішити тільки професіонали. Охоронна компанія «Патріот» пропонує широкий спектр рішень, пов'язаних з безпекою для офісних центрів в Києві.

Оформити заявку

Как осуществляется охрана бизнес-центров

Фізична охорона

Співробітники охоронного агентства постійно присутні всередині офісного центру, забезпечують пропускний режим (за потребою), стежать за порядком і відстежують ситуацію в усій будівлі за допомогою системи відеоспостереження. Фахівці охоронного агентства «Патріот» мають хорошу фізичну і психологічну підготовку, досвід служби у військових і силових структурах, а також пройшли спеціальне навчання роботі з технічними засобами охорони і зв'язку.

Сигналізація

Запобігти несанкціоноване проникнення на територію бізнес-центру в Києві в нічний час або в зони, закриті для сторонніх, можна тільки за допомогою сучасної системи сигналізації. Ми пропонуємо установку комплекту датчиків, що реагують на різні загрози: пожежа, задимлення, затоплення, підключених до загальної системи сигналізації.

Відеоспостереження

Стежити за ситуацією в такому величезному будинку як офісний центр силами кількох співробітників служби безпеки фізично неможливо. Для цього потрібна система відеоспостереження у всіх важливих приміщеннях бізнес-центру. Ми розробляємо план монтажу камер відеоспостереження з урахуванням планування будівлі, вибираємо оптимальні точки огляду, щоб уникнути «сліпих зон» і спростити моніторинг співробітникам служби охорони.

Пультова охорона

Підключення сигналізації до пульту централізованої охорони дозволяє в разі потреби викликати в офісний центр групу швидкого реагування для вирішення проблеми, з якою не можна впоратися силами внутрішньої охорони об'єкта. Бійці ГБР добре підготовлені фізично, екіпіровані і озброєні для нейтралізації зловмисників, рішення будь-яких завдань по захисту і забезпеченню безпеки на об'єкті.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в охорону бізнес-центрів

Що входить в охорону бізнес-центрів

Бізнес-клієнти, які потребують професійних послугах з охорони офісних центрів в Києві, отримують:

  • фізичний захист;
  • системи технічної безпеки;
  • системи сигналізації та відеоспостереження;
  • пультову охорону з викликом групи швидкого реагування.

План розміщення технічних засобів охорони розробляється індивідуально для конкретного об’єкта, щоб домогтися коректної роботи датчиків, системи сигналізації та гарантувати безпеку офісу в будь-який час доби. При спрацьовуванні сигналізації, сигнал негайно надходить на центральний пульт охорони в офіс «Патріот», звідки передається групі швидкого реагування, готової прибути на місце протягом 5-10 хвилин.

Оформити заявку

Переваги професійної охорони офісів від компанії «Патріот»

Переваги професійної охорони офісів від компанії «Патріот»

Ми створюємо комплексні системи безпеки для офісних центрів в Києві незалежно від їх розміру і характеру бізнесу. Наші співробітники відмінно підготовлені до дій у разі небезпеки. У них є досвід запобігання нападів, крадіжок, зломів, вандалізму та інших злочинних дій.

За запитом клієнта ми складаємо детальний план безпеки об’єкта з урахуванням:

  • характеристик будівлі;
  • ступеня ризику;
  • методів захисту;
  • порядку дій в надзвичайних ситуаціях;
  • обов’язків всіх співробітників служби безпеки.

Начальники змін несуть відповідальність за контроль роботи окремих співробітників, що гарантує злагоджену роботу всієї служби охорони.

Замовте охорону бізнес-центру в Києві або області від охоронного агентства «Патріот» – зв’яжіться з нами, щоб ми уточнили нюанси і обговорили пакет і вартість послуг.

Оформити заявку