Скролити вниз

Охорона бізнес-центрів

Для власників офісних центрів необхідність професійної охорони не викликає сумнівів. Забезпечити безпеку величезної будівлі з сотнями відвідувачів і службовців щодня - завдання, яке можуть вирішити тільки професіонали. Охоронна компанія «Патріот» пропонує широкий спектр рішень, пов'язаних з безпекою для офісних центрів в Києві.

Оформити заявку

Как осуществляется охрана бизнес-центров

Фізична охорона

Співробітники охоронного агентства постійно присутні всередині офісного центру, забезпечують пропускний режим (за потребою), стежать за порядком і відстежують ситуацію в усій будівлі за допомогою системи відеоспостереження. Фахівці охоронного агентства «Патріот» мають хорошу фізичну і психологічну підготовку, досвід служби у військових і силових структурах, а також пройшли спеціальне навчання роботі з технічними засобами охорони і зв'язку.

Сигналізація

Запобігти несанкціоноване проникнення на територію бізнес-центру в Києві в нічний час або в зони, закриті для сторонніх, можна тільки за допомогою сучасної системи сигналізації. Ми пропонуємо установку комплекту датчиків, що реагують на різні загрози: пожежа, задимлення, затоплення, підключених до загальної системи сигналізації.

Відеоспостереження

Стежити за ситуацією в такому величезному будинку як офісний центр силами кількох співробітників служби безпеки фізично неможливо. Для цього потрібна система відеоспостереження у всіх важливих приміщеннях бізнес-центру. Ми розробляємо план монтажу камер відеоспостереження з урахуванням планування будівлі, вибираємо оптимальні точки огляду, щоб уникнути «сліпих зон» і спростити моніторинг співробітникам служби охорони.

Пультова охорона

Підключення сигналізації до пульту централізованої охорони дозволяє в разі потреби викликати в офісний центр групу швидкого реагування для вирішення проблеми, з якою не можна впоратися силами внутрішньої охорони об'єкта. Бійці ГБР добре підготовлені фізично, екіпіровані і озброєні для нейтралізації зловмисників, рішення будь-яких завдань по захисту і забезпеченню безпеки на об'єкті.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в охорону бізнес-центрів

Бізнес-клієнти, які потребують професійних послугах з охорони офісних центрів в Києві, отримують:

  • фізичний захист;
  • системи технічної безпеки;
  • системи сигналізації та відеоспостереження;
  • пультову охорону з викликом групи швидкого реагування.

План розміщення технічних засобів охорони розробляється індивідуально для конкретного об’єкта, щоб домогтися коректної роботи датчиків, системи сигналізації та гарантувати безпеку офісу в будь-який час доби. При спрацьовуванні сигналізації, сигнал негайно надходить на центральний пульт охорони в офіс «Патріот», звідки передається групі швидкого реагування, готової прибути на місце протягом 5-10 хвилин.

Оформити заявку

Переваги професійної охорони офісів від компанії «Патріот»

Переваги професійної охорони офісів від компанії «Патріот»

Ми створюємо комплексні системи безпеки для офісних центрів в Києві незалежно від їх розміру і характеру бізнесу. Наші співробітники відмінно підготовлені до дій у разі небезпеки. У них є досвід запобігання нападів, крадіжок, зломів, вандалізму та інших злочинних дій.

За запитом клієнта ми складаємо детальний план безпеки об’єкта з урахуванням:

  • характеристик будівлі;
  • ступеня ризику;
  • методів захисту;
  • порядку дій в надзвичайних ситуаціях;
  • обов’язків всіх співробітників служби безпеки.

Начальники змін несуть відповідальність за контроль роботи окремих співробітників, що гарантує злагоджену роботу всієї служби охорони.

Замовте охорону бізнес-центру в Києві або області від охоронного агентства «Патріот» – зв’яжіться з нами, щоб ми уточнили нюанси і обговорили пакет і вартість послуг.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.