Скролити вниз

Охорона банків та банкоматів

Охорона банку - складне завдання, впорається з якою під силу тільки професіоналам. Підвищені вимоги до безпеки вимагають використання найсучаснішого обладнання та кваліфікованих кадрів, які здатні припинити злочинні дії, захистити людей і майно. Охоронна компанія «Патріот» пропонує професійну охорону банків і банкоматів в Києві.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона банків і банкоматів

Фізична охорона

Співробітники служби безпеки всередині банківського відділення - запорука порядку та спокою, як персоналу, так і відвідувачів. Наші співробітники мають досвід служби в армійських і поліцейських структурах, пройшли спеціальне навчання, фізично розвинені і психологічно стійкі. Вони здатні швидко прийняти правильне рішення в критичній ситуації і виконати свої професійні обов'язки.

Сигналізація і датчики

Технічні засоби для забезпечення безпеки банку та банкоматів - важлива складова загальної захищеності об'єкта від можливих загроз. Мова йде не тільки про умисні дії, наприклад, спробі пограбування відділення банку або пошкодженні банкомату. Сюди відносяться і надзвичайні ситуації, такі як пожежа, затоплення або задимлення приміщення. Щоб виявити і оперативно зреагувати на подібні позаштатні ситуації, ми встановлюємо в датчики диму, вогню, затоплення, а також систему сигналізації.

Відеоспостереження

Система відеоспостереження дозволяє відстежувати дії співробітників і відвідувачів банку, а також будь-які маніпуляції з банкоматом. Завдяки цьому можна запобігти розкрадання готівки з каси банку співробітниками, виявити підозрілих осіб, помітити появу диму і оперативно організувати евакуацію з приміщення.

Пультова охорона

Система сигналізації об'єкту, що охороняється і тривожна кнопка підключаються до централізованого пульту охорони в офісі компанії «Патріот». У разі спрацювання датчиків або натискання тривожної кнопки, в банк негайно прибуває група швидкого реагування. Бійці ГБР оснащені захисною амуніцією, спеціальними засобами і професійними навичками, які дозволяють їм затримати зловмисників або вирішити будь-яку іншу проблему.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в охорону банків і банкоматів

Фінансові установи відносяться до групи об’єктів підвищеного ризику, тому вимагають комплексного підходу до забезпечення безпеки. Компанія «Патріот» пропонує:

  • фізичну охорону;
  • технічні охоронні засоби (охоронна і пожежна сигналізація, датчики руху, диму і затоплення, відеоспостереження, тривожна кнопка).
  • контрольно-пропускний режим (при необхідності);
  • прибуття групи швидкого реагування.

Пультова охорона з викликом ДБР – ефективний спосіб захистити банківське відділення або інший об’єкт від несанкціонованого проникнення, злісного порушення порядку та інших загроз. Оператори пульта охорони «Патріот» чергують цілодобово і при надходженні сигналу направляють на місце групу швидкого реагування, що знаходиться найближче до об’єкта. В результаті бійці охоронного агентства прибувають на місце вже через 5-10 хвилин після спрацювання тривоги.

Оформити заявку

Переваги послуг охорони банків та банкоматів від компанії «Патріот»

Компанія «Патріот» спеціалізується на охороні об'єктів підвищеного ризику і гарантує максимальний захист від можливих загроз. Наші переваги:

Досвід

За роки роботи на ринку охоронних послуг ми виробили ефективний підхід до забезпечення безпеки об'єктів будь-якого типу.

Оперативність

Групи швидкого реагування «Патріот» цілодобово патрулюють райони Києва, де розташовані об'єкти охорони, щоб в разі тривоги оперативно прибути на місце.

Широкий спектр послуг

Ми пропонуємо комплекс заходів для захисту банків і банкоматів, не обмежуючись одним видом послуг.

Якість

Ретельний підбір персоналу, постійне підвищення професійної кваліфікації, регулярне оновлення автопарку і технічних засобів дозволяють нам гарантувати клієнтам безпеку і захист від будь-яких загроз.

Економія

Комплекс охоронних послуг підбирається в залежності від характеристик об'єкта, потенційних загроз і ризиків, актуальних для банків, завдяки чому ціна відповідає пакету послуг.

Замовте професійну охорону банку в «Патріот», зв'язавшись з нами по телефону або залишивши заявку на послугу в спеціальній формі на сайті.

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.