Скролити вниз

Охорона автостоянок

Автостоянки – об'єкти з великою відкритою територією, яку не здатний контролювати одна людина. Для забезпечення безпеки парковки потрібна система відеоспостереження і пост охорони, з якого можна було б відслідковувати ситуацію на території. Компанія «Патріот» пропонує професійну охорону автостоянок і гаражів у Києві з підключенням до тривожній кнопці і виїздом групи швидкого реагування.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона автостоянок в Києві

Фізична охорона

Охорона автостоянки в Києві не може обійтися без постійної присутності на об'єкті охоронця, який буде пропускати автомобілі, стежити за порядком і не допустити псування чужого майна. Оптимальний варіант - присутність кількох охоронців, які будуть патрулювати територію автостоянки, особливо якщо вона велика, і по черзі стежити за камерами відеоспостереження.

Відеоспостереження

Оснащення стоянки камерами відеоспостереження - необхідність, викликана великою площею об'єкту, що охороняється, стежити за якої простими обходами або з поста охорони просто неможливо. Для цілодобового відеоспостереження на автостоянках в Києві ми встановлюємо сучасні камери з широким кутом огляду, які добре працюють в темний час доби, не бояться дощу і снігу.

Організація поста охорони

Охорона стоянки не може обійтися без поста охорони, на якому будуть фіксуватися прибули на територію автомобілі, вестися моніторинг з камер відеоспостереження, прийматися сигнал від датчиків та інших пристроїв. Для забезпечення охорони стоянки в Києві ми організовуємо пост і підключаємо його до системи відеоспостереження, оснащуємо всім необхідним обладнанням.

Тривожна кнопка

Місце для паркування або гаражний кооператив в Києві - об'єкти, схильні до ризику розкрадання майна, зокрема, викрадення машини. В такому випадку сил постової охорони може бути недостатньо для затримання зловмисників або припинення псування майна, що охороняється. Натискання тривожної кнопки посилає сигнал на пульт охорони в офісі агентства «Патріот», після чого на місце миттєво прибуває група швидкого реагування з 3-5 бійців, здатних вирішити будь-яку проблему.

Що входить в охорону автостоянок і гаражів у Києві

Що входить в охорону автостоянок і гаражів у Києві

Охоронна компанія «Патріот» забезпечує безпеку парковок комплексно. Для ми встановлюємо на об’єкті:

  • систему сигналізації для запобігання несанкціонованого проникнення на парковку;
  • камери відеоспостереження для моніторингу території, що охороняється;
  • пост охорони для здійснення пропускного режиму;
  • тривожну кнопку для оперативного прибуття на місце групи швидкого реагування в разі спрацювання сигналізації або натискання тривожної кнопки.

Охорона автостоянок в густонаселених містах, таких як Київ, з високим рівнем злочинності, вимагає злагодженої роботи всіх елементів системи безпеки. Наші співробітники мають прекрасну фізичну підготовку і навчені роботі з технічними засобами: камерами відеоспостереження, датчиками і сигналізацією, засобами зв’язку для оперативної координації та припинення будь-яких злочинних дій.

Оформити заявку

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Специфіка охорони автостоянок

Специфіка охорони автостоянок

Велика площа парковки вимагає створення системи відеоспостереження з розміщенням на високих опорах для візуального охоплення максимальної кількості зон. Крім цього для поліпшення видимості камер варто подбати про гарну освітленості стоянки і наявності надійного огорожі по периметру.

Компанія «Патріот» пропонує широкий спектр послуг по забезпеченню охорони автостоянок в Києві. Зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку на зворотний дзвінок в спеціальній формі на сайті, і ми уточнимо всі деталі.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.