Скролити вниз

Охорона аптек

Аптеки потребують надійної охорони не менш ніж банківські відділення або ювелірні магазини. У них не тільки зберігається торгова виручка, але і дорогі лікарські препарати, медичне обладнання та прилади, які можуть залучити зловмисників. Компанія «Патріот» пропонує професійну охорону аптек в Києві з підключенням до тривожній кнопці для виклику групи швидкого реагування.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона аптек

Фізична охорона

Постійна присутність в аптеці одного або декількох охоронців автоматично знижує ризик крадіжки медикаментів або спроби пограбування з метою заволодіти лікарськими засобами або грошима з каси. Наші співробітники - відповідальні і підготовлені професіонали, здатні просто забезпечувати порядок в торговому залі, затримати зловмисника або надати допомогу екстреним службам у разі надзвичайної події.

Сигналізація і датчики

У нічний час безпеку аптеки найкраще забезпечать технічні засоби захисту. Ми пропонуємо установку датчиків диму, вогню, затоплення, розбивання скла, а також монтаж системи сигналізації з підключенням до пульту централізованої охорони в офісі агентства «Патріот». У разі спрацювання датчиків, сигнал миттєво надходить на пульт охорони і на місце негайно прибуває група швидкого реагування.

Відеоспостереження

Система відеоспостереження - ефективний спосіб стежити за роботою персоналу аптеки і відвідувачами, контролювати ситуацію на вході в приміщення або прилеглої території, щоб попередити злочинні дії або надзвичайні події. Ми використовуємо сучасні камери відеоспостереження, які дають чітку картинку незалежно від часу доби, не бояться опадів і оснащені антивандальним захистом.

Тривожна кнопка

Наявність тривожної кнопки дозволяє персоналу аптеки відчувати себе спокійніше. У разі неадекватної поведінки відвідувачів, спроби крадіжки або пограбування, натискання тривожної кнопки викликає на місце патруль швидкого реагування. Група бійців у формі і зі спецзасобами швидко наведе порядок в аптеці і вирішить будь-які завдання для забезпечення безпеки об'єкта і людей.

Що входить в охорону аптек

Що входить в охорону аптек

Забезпечення безпеки об’єктів медичного характеру, таких як аптеки, – це завжди комплекс заходів, що поєднує технічні засоби і фізичну охорону. Професійна охорона включає:

  • установку датчиків і сигналізації по всьому периметру магазину;
  • установку тривожної кнопки для негайного виклику групи швидкого реагування;
  • організацію фізичної охорони об’єкта одними або кількома співробітниками компанії «Патріот».

У нашому розпорядженні власний автопарк сучасних автомобілів зі спецсигналами, на яких здійснюється патрулювання районів Києва, де знаходяться об’єкти, що охороняються. У разі спрацювання датчиків або тривожної кнопки оператор пульта охорони направляє за викликом патруль, розташований найближче до об’єкта, що забезпечує прибуття ГБР протягом 5-10 хвилин.

Оформити заявку

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Переваги охорони аптеки від компанії «Патріот»

Переваги охорони аптеки від компанії «Патріот»

Ми забезпечуємо професійну охорону об’єктів будь-якої складності в Києві та області, гарантуємо безпеку матеріальних цінностей і людей. Наші переваги:

  1. Відповідальне ставлення. Система заохочень мотивує наших співробітників не просто відбувати час на об’єкті охорони, а реально стежити за порядком і виконувати свої професійні обов’язки в повній мірі.
  2. Ефективна кадрова політика. В нашій команді працюють колишні військовослужбовці, співробітники силових відомств України, бійці армійські спеціальних підрозділів з гарній фізичній і психологічній підготовкою.
  3. Узгодження заміни охоронців. Ротація охорони аптеки відбувається за попереднім погодженням, крім імовірності відсутності охоронців на посаді.
  4. Сучасне обладнання. Ми використовуємо новітні датчики, пристрої сигналізації та камери відеоспостереження для забезпечення безпеки об’єкта цілодобово.

Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, щоб уточнити вартість і домовитися про умови охорони вашої аптеки в Києві.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.