Скролити вниз

Охорона аеропортів

Забезпечення безпеки аеропорту – складна задача, яка вимагає професійного підходу. Компанія «Патріот» пропонує широкий спектр рішень з охорони периметра аеропорту, внутрішніх приміщень і прилеглої території.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона аеропортів

Фізична охорона

Забезпечення безпеки аеропорту неможливе без постійної присутності на території співробітників служби охорони, які простежать за дотриманням правил поведінки відвідувачами загальнодоступних зонах, обмежать доступ сторонніх до технічних приміщень, допоможуть у вирішенні конфліктних ситуацій. Охоронці агентства «Патріот» мають презентабельний вигляд, хорошу фізичну і психологічну підготовку. Крім цього вони пройшли спеціальну підготовку для роботи на об'єктах підвищеного ризику, таких як аеропорти.

Сигналізація

Запобігти проникненню сторонніх осіб у закриті приміщення можна за допомогою системи сигналізації. Ми встановлюємо сучасні датчики, що реагують на рух, звук розбитого скла і несанкціоноване відкриття дверей, щоб запобігти проникненню сторонніх осіб до закритих зон. Крім цього, ми встановлюємо пожежну сигналізацію для своєчасного реагування на можливі задимлення або вогонь всередині приміщень аеровокзалу.

Відеоспостереження

Контролювати переміщення людей і стежити за ситуацією в такій великій будівлі як аеропорт неможливо без сучасної системи відеоспостереження. Ми розробляємо план розміщення відеокамер у приміщеннях із урахуванням його планування, щоденної відвідуваності і інших чинників, щоб уникнути «сліпих зон» і зробити максимально ефективним нагляд за об'єктом співробітниками служби охорони.

Пультова охорона

Установка тривожної кнопки і підключення системи сигналізації до пульту централізованої охорони дозволяє в разі виникнення надзвичайної ситуації негайно викликати на місце події групу швидкого реагування. Співробітники ГШР озброєні травматичною зброєю і спецзасобами, мають хорошу фізичну підготовку і професійні навички, що дозволяє їм вирішувати будь-які завдання, пов'язані із забезпеченням безпеки людей.

Що входить в охорону аеропортів

Охорона аеропорту – це комплекс заходів, який включає в себе:

  • проведення огляду пасажирів і багажу;
  • втручання в разі загрози в аеропорту;
  • участь у рятувальних операціях.

План розміщення постів, патрулювання території, установки технічних засобів розробляється індивідуально для конкретного об’єкта з урахуванням його особливостей і вимог до безпеки.

Оформити заявку

Що входить в охорону аеропортів

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Переваги професійної охорони аеропортів від компанії «Патріот»

Переваги професійної охорони аеропортів від компанії «Патріот»

Співробітники агентства «Патріот» проходять психологічні, фізичні та інші тести, наприклад, тест на знання мов (для міжнародних аеропортів), підтверджують навички володіння зброєю і спецзасобами. Ми проводимо суворий відбір кандидатів, адже робота в службі безпеки аеропорту вимагає високих професійних якостей і навичок, а також хорошої психологічної підготовки. Кандидати повинні бути готові до роботи в умовах стресової напруги, необхідності швидко приймати рішення і втручатися, коли здоров’я і життя людей знаходяться в небезпеці.

Замовте охорону аеропорту від агентства «Патріот» – зв’яжіться з нами, щоб ми уточнили всі нюанси і обговорили пакет і вартість послуг.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.