Скролити вниз

Охорона підприємств

Охорона підприємств і виробництв базується на організації системи безпеки з метою запобігання злочинних дій або проникнення на режимний об'єкт сторонніх осіб, підтримання порядку, дотримання внутрішніх правил організації співробітниками та відвідувачами. Агентство «Патріот» надає послуги з охорони підприємств у Києві та області з гарантією матеріальної відповідальності.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона підприємств

Фізична охорона

Гарантувати безпеку підприємства будь-якого масштабу неможливо без організації фізичної охорони, яка включає в себе патрулювання території, організацію КПП, постійне перебування охоронців на об'єкті. Наші співробітники – це колишні поліцейські та військовослужбовці з гарною фізичною і психологічною підготовкою, здатні забезпечити безпеку людей і майна від можливих загроз.

Відеоспостереження

Система відеоспостереження – це очі служби охорони підприємства, які дозволяють спостерігати за всіма ключовими зонами всередині і зовні об'єкта, контролюючи ситуацію на прилеглій території. Ми встановлюємо сучасні камери з широким кутом огляду і високою якістю зображення для внутрішнього і зовнішнього відеоспостереження.

Сигналізація

Сигналізація для охорони підприємства включає в себе комплекс датчиків, що реагують на несанкціоноване відкриття дверей, вікон, рухи, звук розбитого скла. Крім цього ми встановлюємо пристрої протипожежного захисту, що реагують на вогонь і дим, щоб забезпечити оперативне усунення пожежі або іншої надзвичайної події на підприємстві.

Організація поста охорони

Постова охорона необхідна на всіх режимних об'єктах, до складу яких входить більшість підприємств. Забезпечення контролю над переміщенням осіб на території, що охороняється починається з обліку всіх відвідувачів і співробітників. Наш пост охорони підключається до системи відеоспостереження та сигналізації, пов'язаної з офісом «Патріот».

Пультова охорона

Автономна сигналізація ефективна лише у якості засобу відлякування злодіїв у приватних будинках або квартирах, тоді як для охорони підприємств ми рекомендуємо підключення системи сигналізації до пульту охорони в офісі «Патріот». При спрацьовуванні датчиків або тривожної кнопки на місце негайно прибуває група швидкого реагування з 4-5 бійців, добре екіпірованих і озброєних травматичною зброєю.

Що входить в охорону підприємств

Ми переконані, що домогтися надійного захисту підприємства можна тільки комплексно. Для цього на об’єкті ми встановлюємо:

  • камери відеоспостереження для моніторингу території, що охороняється;
  • систему сигналізації для запобігання несанкціонованого проникнення і виникнення надзвичайних ситуацій;
  • пост охорони для здійснення контрольно-пропускного режиму;
  • тривожну кнопку для виклику групи швидкого реагування.

Для організації охорони підприємства ми розробляємо план на підставі аналізу схеми будівлі, площі, кількості входів, вікон, потенційно вразливих зон та інших чинників.

Оформити заявку

Що входить в охорону підприємств

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Особливості охорони підприємств

Особливості охорони підприємств

Ми пропонуємо професійну охорону підприємств:

  • виробництва;
  • промисловості;
  • торгівлі;
  • сільського господарства та інших.

Вартість послуг залежить від місця розташування об’єкта, специфіки його роботи, штату співробітників, наявності на його території інших організацій і ряду чинників. Щоб уточнити вартість професійної охорони підприємств – зателефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.