Скролити вниз

Охорона кіосків та МАФів

Охорона кіосків і МАФів не здається чимось важливим для більшості власників подібних торгових точок, а тим часом вони частіше за інших стають об'єктом пограбувань і крадіжок. Замків і решіток недостатньо для забезпечення безпеки матеріальних цінностей і людей, тому в цьому випадку потрібна професійна охорона. Компанія «Патріот» пропонує послуги з охорони кіосків і МАФів у Києві для захисту від злочинних дій і надзвичайних ситуацій.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона кіосків

Охоронна сигналізація

Забезпечити безпеку мафа під час відсутності на місці продавця або інших співробітників можна тільки за допомогою датчиків. Вони реагують на відкриття дверей, вікна, звук розбитого скла або рухи, миттєво посилаючи сигнал на центральний хаб, звідки він передається на пульт охорони у офісі «Патріот».

Пожежна сигналізація

Не тільки зловмисники можуть становити загрозу для кіоску. Пожежа, задимлення або затоплення в результаті неуважності співробітників – поширена причина псування майна на торгових точках. Охорона кіосків за допомогою сигналізації передбачає установку датчиків диму і вогню, які при перших ознаках пожежі, миттєво зреагують, заощадивши час для ліквідації НП.

Відеоспостереження

Кіоск – невеликий об'єкт, для охорони якого не потрібна складна система відеоспостереження, достатньо однієї-двох камер для охоплення території навколо об'єкта. Ми використовуємо сучасні камери відеоспостереження із високою чіткістю зображення, які захищені від вандалів і не бояться поганих погодних умов.

Тривожна кнопка

Система сигналізації сильно програє в ефективності, якщо після спрацьовування сигналу на місце приїжджає, наприклад, тільки власник мафа. Навряд чи він зможе самостійно знешкодити зловмисників, а чекати поліцію може бути просто ніколи. Група швидкого реагування прибуває на місце протягом 5-10 хвилин після надходження сигналу. Бійці ГШР озброєні травматичною зброєю і спецзасобами для затримання зловмисників і передачі їх правоохоронним органам.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в охорону кіосків

Що входить в охорону кіосків

Забезпечення безпеки торгових точок виконується комплексно і передбачає:

  • установку датчиків і сигналізації по всьому периметру кіоска;
  • установку тривожної кнопки для негайного виклику групи швидкого реагування;
  • монтаж системи відеоспостереження.

Диспетчер пульта охорони в офісі «Патріот» цілодобово стежить за підключеними до сигналізації об’єктами і в разі спрацювання датчиків направляє на місце патруль ГШР. Для пересування ГШР використовує сучасний Renault Duster, оснащений спецсигналами і всім необхідним обладнання, тому прибуває на виклик протягом 5-10 хвилин.

Оформити заявку

Переваги охорони кіоску від компанії «Патріот»

Ми забезпечуємо професійну охорону торговельних об’єктів у Києві і області з гарантією якості  наданих послуг. Наші переваги:

  1. Сучасні технології. Використовуємо новітні датчики і камери відеоспостереження для захисту об’єкта від несанкціонованого проникнення і надзвичайних ситуацій.
  2. Досвідчені співробітники. У нашій команді працюють колишні поліцейські, військовослужбовці, співробітники силових відомств України з гарною фізичною і психологічною підготовкою.
  3. Матеріальна відповідальність. Ми беремо на себе відповідальність за збереження майна клієнта не просто на словах, а прописуючи відповідний пункт у договорі на надання охоронних послуг.

Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, щоб уточнити вартість і домовитися про умови охорони вашого кіоску або мафа в Києві.

Оформити заявку

Переваги охорони кіоску від компанії «Патріот»

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.