Скролити вниз

Охорона бізнесу

Охорона бізнесу – пріоритетний напрямок діяльності агентства «Патріот». Ми надаємо послуги по забезпеченню безпеки бізнес-об'єктів в Києві і області, гарантуючи надійний захист майна та людей від будь-яких загроз.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона бізнес-об'єктів

Захист об’єктів бізнесу від можливих загроз будується на реалізації комплексу заходів:

 • встановлення постів охорони на в’їзді на територію підприємства;
 • створення патрулів для регулярного обходу території, що охороняється та прилеглої території;
 • контроль пересування транспортних засобів на території, що охороняється;
 • установка систем відеоспостереження для забезпечення візуального контролю об’єкта та прилеглої території.

Основа безпеки об’єктів малого бізнесу – технічні засобів захисту: від системи управління доступом до комплексу пристроїв сигналізації, який включає датчики, сигнальні пристрої і інші пристрої. Ми переконані, що тільки найсучасніші технологічні рішення здатні забезпечити високий рівень безпеки бізнес-об’єктів.

План розміщення пристроїв охоронної сигналізації, які ми встановлюємо для охорони об’єктів бізнесу, завжди розробляється індивідуально для конкретного об’єкта. Це дозволяє домогтися коректної роботи пристроїв сигналізації та забезпечити максимальний рівень безпеки об’єкта. Включення сигналізації активує звуковий сигнал, що сповіщає про загрозу. У більшості випадків цього достатньо, щоб відлякати зловмисників. Кожен раз, коли спрацьовує сигналізація, інформація про це відправляється на центральний пульт охорони в офіс «Патріот», звідки передається групі швидкого реагування, готової прибути на місце протягом 5-10 хвилин.

 

Що входить в охорону бізнесу

Забезпечення професійної охорони об’єктів бізнесу вимагає створення системи безпеки, яка буде компромісом між потенційними загрозами і фінансовими можливостями компанії. При розробці системи охорони для конкретного бізнес-об’єкта ми враховуємо всі типи загроз:

 • загальні, що випливають з кримінологічної ситуації в районі роботи компанії, наприклад, Києва та області;
 • специфічні, пов’язані з особливостями об’єкта і виду діяльності компанії;
 • внутрішні, що виникають з недоліків конструкції будівлі і пов’язані з людським фактором.

Методика побудови системи безпеки включає кілька етапів:

 1. Виявлення загроз і розробка методів їх усунення.
 2. Вибір систем сигналізації та відеоспостереження з урахуванням характеристик об’єкта.
 3. Установка датчиків руху і систем контролю доступу для обмеження доступу на об’єкт сторонніх осіб.
 4. Підключення сигналізації до централізованого пульту охорони в офісі агентства «Патріот» для виклику групи швидкого реагування.

При необхідності ми встановлюємо на об’єкті додаткове обладнання: датчики задимлення і затоплення, протипожежну сигналізацію та інші пристрої, щоб забезпечити максимальну безпеку об’єкта.

Що входить в охорону бізнесу

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Види бізнес-об'єктів

Види бізнес-об'єктів

Охоронне підприємство «Патріот» пропонує послуги по забезпеченню безпеки комерційних об’єктів всіх типів:

Ціна послуги для кожного типу об’єкта розраховується окремо з урахуванням його площі і розмірів прилеглої території, наявності огорожі та систем охорони, а також інших факторів. Замовити охорону для бізнесу від компанії «Патріот» можна по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.