Скролити вниз

Озброєна охорона

Сучасні системи сигналізації та моніторингу для захисту бізнесу, власності та людей – це частина загальної безпеки, яка неможлива без фізичної охорони. Професійна озброєна охорона гарантує захист життя і здоров'я клієнта від можливих загроз, а також підкреслює високий статус персони, якій надається охорона. Компанія «Патріот» пропонує послуги озброєної охорони для фізичних осіб і бізнесу в Києві.

Оформити заявку

Як здійснюється озброєна охорона

Фізична охорона

Забезпечення безпеки бізнесу або приватної власності неможливо без постійної присутності озброєних охоронців на території. Співробітники компанії «Патріот» патрулюють територію, стежать за відвідувачами і оперативно реагують на погрози, усуваючи ризик здоров'ю та життю людей.

Постова охорона

Охорона будь-якого приватного, комерційного або бізнес-об'єкта вимагає фіксації відвідувачів, моніторинг території за допомогою камер відеоспостереження і контроль за дотриманням порядку на об'єкті, що охороняється. Ми організуємо пост охорони, який підключаємо до системи сигналізації та відеоспостереження, оснащуємо тривожною кнопкою для екстреного виклику групи швидкого реагування.

Послуги охоронця

Пересування в супроводі охоронця дозволяє клієнту відчувати себе в безпеці, уникаючи небажаного контакту, конфліктних ситуацій і загроз здоров'ю або життю. Охоронці агентства «Патріот» – колишні поліцейські, бійці армійський спеціальних підрозділів з гарній фізичній і психологічній підготовкою, добре володіють навичками рукопашного бою і поводження зі зброєю.

Тривожна кнопка

При спробі несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється або виникнення надзвичайної ситуації, натискання тривожної кнопки гарантує негайне прибуття на місце групи швидкого реагування з 3-5 бійців, здатних вирішити будь-яку проблему.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в збройну охорону

Озброєна охорона може бути загальною або особистою, виконувати різні завдання, пов’язані із забезпеченням безпеки об’єкту або конкретної особи. Вона необхідна:

  • на ділових зустрічах та переговорах;
  • у місцях великого скупчення людей;
  • під час укладення великих угод;
  • при здійсненні дорогих покупок, перевезення грошей, цінностей.

Найму озброєної охорони не обов’язково повинні передувати загрози життю і здоров’ю, спроби рейдерського захоплення або інші інциденти. Бажання відчувати себе в безпеці – природно для будь-якої людини з урахуванням криміногенної обстановки.

Оформити заявку

Переваги збройної охорони від агентства «Патріот»

В озброєній охороні компанії «Патріот» працюють добре підготовлені співробітники. Кожен наш співробітник проходить:

  • тактико-вогневу підготовку;
  • фізичну підготовку, рукопашний бій;
  • психологічну підготовку;
  • спеціальну підготовку.

Наші охоронці готові до роботи у стресових ситуаціях і здатні забезпечити захист приватних осіб від можливих загроз.

Озброєна охорона компанії пересувається на презентабельних автомобілях Renault Duster, оснащених засобами зв’язку і спецсигналами. При необхідності на кожен автомобіль є підмінна машина, готова замінити її на посту.

Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, щоб уточнити вартість професійної збройної охорони.

Оформити заявку

Переваги збройної охорони від агентства «Патріот»

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.