Скролити вниз

Охорона VIP персон

Особиста охорона нерідко є необхідністю для людей, які мають бізнес, що займають керівні пости на державній службі або просто побоюються за своє здоров'я і життя. Охоронці охоронної компанії «Патріот» – це професіонали з великим досвідом роботи, які пройшли службу в силових структурах або армійських підрозділах спеціального призначення. Вони знають, як забезпечити безпеку VIP-персони під час будь-яких ситуацій і захистити її від можливих загроз.

Оформити заявку

Як здійснюється елітна охорона

Безпека приватних осіб

Сюди входить комплекс заходів щодо захисту клієнта вдома, на роботі або під час ділової поїздки. Присутність поруч охоронця – запорука душевного спокою і фізичної безпеки у будь-яких умовах. Охорона VIP-персон включає оцінку потенційних загроз, підготовку місця перебування особи, що охороняється, захист під час ділових зустрічей.

Захист дітей

Діти більш вразливі до дій зловмисників, ніж дорослі, а значить, потребують професійної охорони, що гарантує їх безпеку, здоров'я і особисту недоторканність. Захист дітей бодігардами здійснюється під час перебування за місцем проживання, по дорозі в школу (дитячий садок) і назад, під час зустрічей або ігор з друзями.

Безпека VIP-персон

Захист vip-персон – це послуга з охорони ділових людей, які ведуть власний бізнес, постійно зустрічаються з людьми і потребують забезпечення недоторканності особистого простору. Послуги VIP-охорони включають розробку аудитів безпеки, захист людей, що мають доступ до важливої ​​інформації про підприємство, виявлення прослушки, записуючих пристроїв під час засідань правління та наглядової ради, а також інші заходи охорони.

Автосупровід

Присутності охоронця може бути недостатньо для забезпечення 100% захисту під час поїздки на автомобілі. Ми пропонуємо автосупровід патрулем з 3-5 бійців охоронного агентства «Патріот», добре підготовлених і озброєних, здатних вирішити будь-які ситуації в дорозі. Супровід клієнтів в дорозі або патрулювання прилеглої території об'єкту, що охороняється, здійснюється на презентабельних Renault Duster, оснащених спецсигналами. При необхідності в нашому автопарку завжди є підмінні автомобілі, готові виїхати на виклик.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить до VIP-охорони

Що входить до VIP-охорони

Всі форми захисту розробляються із урахуванням потенційних загроз і індивідуальних вимог кожного клієнта. Основна мета послуги професійної VIP-охорони – забезпечення безпеки людей, яким потрібен особливий захист. Це можуть бути як представники бізнесу, політики, так і приватні особи. Ми забезпечуємо особисту елітну охорону під час:

  • ділових поїздок, зустрічей і конференцій;
  • повсякденних поїздок, сімейного відпочинку;
  • публічних виступів, концертів;
  • будь-яких інших подій.

Наші послуги призначені для індивідуальних (фізичних і юридичних осіб) і корпоративних клієнтів.

В обсяг наших послуг VIP-охорони входять і супутні послуги. Ми оцінюємо рівень ризику, пов’язаний з соціальним статусом, професійною, комерційною або політичною діяльністю, а також на підставі безлічі інших чинників. З урахуванням зібраної інформації ми оцінюємо вразливість клієнта перед ймовірними загрозами, пов’язаними з організованою злочинністю, бандитизмом, хуліганством, не виключаючи дрібних злочинів. Знаючи звички, розпорядок дня і особливості наших клієнтів, ми виявляємо слабкі місця в системі безпеки і усуваємо їх, щоб гарантувати максимальний особистий захист.

Оформити заявку

Переваги VIP-охорони від охоронного агентства «Патріот»

Компанія «Патріот» пропонує ряд послуг, пов’язаних із забезпеченням безпеки VIP-персон і приватних осіб. Наші переваги:

  • Високий професіоналізм охоронців. Наші співробітники – це колишні військовослужбовці, службовці силових відомств України і бійці армійських підрозділів спеціального призначення, які регулярно здають нормативи з фізичної підготовки та поводження зі зброєю.
  • Сучасне обладнання. Ми використовуємо найсучасніше обладнання для забезпечення особистої безпеки клієнтів, включаючи засоби зв’язку, моніторингу та оповіщення.
  • Індивідуальний підхід. Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб охоронець розумів клієнта з півслова, тому ми ретельно підбираємо фахівця для охорони конкретного замовника.
  • Розмір винагороди за надання охоронних послуг залежить, у тому числі, від характеру і складності завдання, тривалості виконання, а також кількості задіяних фахівців і ресурсів.

Дізнайтеся більше про VIP-охорони від компанії «Патріот» – зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, і ми перетелефонуємо вам для уточнення ціни послуг і деталей співпраці.

Оформити заявку

Переваги VIP-охорони від охоронного агентства «Патріот»

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.