Скролити вниз

Супровід вантажів

Перевезення готівки або цінних вантажів завжди пов'язані з ризиком пограбування і вимагає від перевізника високого професіоналізму персоналу, безпеки, захищеності транспорту і наявності найсучасніших систем безпеки. Охоронне агентство «Патріот» пропонує супровід вантажів у Києві та інших містах України, що включає весь комплекс заходів із охорони готівки і матеріальних цінностей.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона і супровід вантажів

Фізична охорона

Співробітники охоронного агентства «Патріот» присутні при підготовці вантажу до відправки і його завантаженні, після чого супроводжують його по всьому маршруту до місця призначення. Охоронці, відібрані для конвоювання вантажів, мають необхідну фізичну підготовку, озброєні травматичною зброєю і знають, як реагувати у разі виникнення небезпеки.

Установка датчиків

Гарантувати збереження вантажу при транспортуванні неможливо без використання спеціальних датчиків. Ми встановлюємо в автомобілі технологію віддаленого контролю відкриття або закриття вантажного простору. В залежності від ваших потреб ми використовуємо магнітні датчики на основі електромагніту або датчики RFiD (радіочастотної ідентифікації), які захистять ваш вантаж від злочинних посягань.

Система стеження

Транспортні засоби повинні бути пристосовані для перевезення цінних вантажів як фізично, так і технологічно. Ми оснащуємо автомобілі системами супутникового GPS-визначення місця розташування. Система GPS-стеження забезпечує цілодобовий внутрішній і зовнішній моніторинг, дозволяє підтримувати постійний контакт з водіями, аналізувати маршрут, враховувати кількість пройдених кілометрів і зупинок, розрахунок витрати палива та інше. Вся ця інформація в реальному часі направляється до офісу охоронного агентства, що дозволяє мінімізувати основні ризики.

Додатковий супровід

Присутності лише декількох співробітників служби охорони в автомобілі з цінним вантажем може бути недостатньо для забезпечення 100% безпеки. Тому транспорт може додатково супроводжувати патруль із 3-5 бійців охоронного агентства «Патріот», добре підготовлених і озброєних, які проконтролюють рух вантажу і допоможуть вирішити будь-які ситуації в дорозі. Для супроводу вантажів ми використовуємо нові Renault Duster, швидкі і маневрені, оснащені спецсигналами і засобами зв'язку для координування дій групи супроводу. У разі виходу з ладу однієї машини на її заміну направляється інша.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить до супроводу вантажів

Що входить до супроводу вантажів

Цінні вантажі – це готівку або речі високої матеріальної цінності, такі як:

 • дорогоцінні камені і метали;
 • цінні папери;
 • твори мистецтва;
 • антикваріат;
 • предмети, що мають значну наукову і культурну цінність;
 • предмети колекційної цінності;
 • електроніка;
 • документи.

Транспортування цих вантажів потребує особливої ​​уваги і забезпечення необхідних заходів безпеки. На жаль, під час перевезення цінних товарів напади на водіїв, крадіжки, грабежі та шахрайство зустрічаються досить часто. Щорічно тільки в Києві губляться вантажі загальною вартістю кілька сотень мільйонів гривень. Щоб уникнути подібних інцидентів, перевізник повинен в першу чергу подбати про безпеку.

Компанія «Патріот» пропонує:

 • фізичну охорону;
 • технічні охоронні засоби;
 • GPS-стеження за транспортом;
 • машину охорони супроводу.

Тільки комплексний підхід до охорони вантажу здатний дати ефективний результат і виключити ризик виникнення загроз будь-якого роду.

Оформити заявку

Особливості охорони і супроводу вантажів

Конфіденційність повинна бути головним пріоритетом при підготовці вантажу до перевезення. Тільки уповноважені особи повинні мати доступ до ключових даних, таких як: тип вантажу, пункт призначення, маршрут та інше. Також дуже важливі суворий контроль безпеки і постійний нагляд за всіма співробітниками. Водії, яких наймають для здійснення перевезення, повинні мати досвід роботи з конкретним видом транспорту і відповідати вимогам роботодавця. Крім того, вони повинні пройти спеціальне навчання і психологічні тести, щоб у разі надзвичайної ситуації діяти чітко і правильно.

Домогтися відповідності всіх вимог від найманих працівників дуже складно, а часто просто неможливо. Саме тому ефективним вирішенням проблеми безпечного перевезення цінного вантажу буде наймання професійної охорони. Переваги компанії «Патріот»:

 • Сучасні технології. Ми використовуємо найсучасніші датчики і засоби стеження для забезпечення безпеки вантажу на всьому маршруті, при завантаженні і відвантаженні.
 • Досвідчені співробітники. У нашій команді працюють колишні поліцейські, військовослужбовці, співробітники силових відомств України з відповідною фізичною і психологічною підготовкою.
 • Матеріальна відповідальність. Пункт про матеріальну відповідальність чітко прописаний у договорі на надання охоронних послуг.

Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, щоб уточнити вартість і домовитися про умови охорони та супроводу вашого вантажу в Києві або іншому місті України.

Оформити заявку

Особливості охорони і супроводу вантажів

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.