Скролити вниз

Охорона спортивних заходів

Спортивні заходи, такі як футбольний матч, боксерський поєдинок, змагання з різних видів спорту збирають велику кількість людей, забезпечити безпеку яких повинні організатори. Найкраще рішення – звернутися за послугами професійної охорони. Компанія «Патріот» займається забезпеченням безпеки спортивних заходів будь-якого масштабу в Києві та інших містах України, пропонуючи індивідуальне ціноутворення і гарантію матеріальної відповідальності.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона спортивних заходів

Фізична охорона

Гарантувати безпеку сотень або навіть тисяч людей під час масової події можливо лише за допомогою фізичної охорони. Співробітники охоронного агентства «Патріот» мають хорошу фізичну і професійну підготовку, а також пройшли спеціальний інструктаж із роботи на масових заходах. Вони забезпечують пропускний режим, стежать за порядком і дотриманням правил поведінки гостями, вирішують конфліктні ситуації.

Відеоспостереження

Камери відеоспостереження – ефективний інструмент забезпечення і підтримки порядку під час проведення спортивного заходу. З їх допомогою співробітники служби безпеки можуть стежити за тим, що відбувається у всіх ключових зонах об'єкта, а також відстежувати ситуацію на прилеглій території. Це дозволяє своєчасно виявляти конфлікти між відвідувачами, крадіжки, бійки, а також надзвичайний ситуації, такі як пожежа, затоплення або задимлення і швидко усувати їх.

Патрулювання

Місце проведення спортивного заходу – це, як правило, стадіон або спортивний комплекс із великою площею. Гарантувати захист всіх гостей події в таких умовах неможливо силами тільки охоронців всередині об'єкта. Ми організуємо патрулювання об'єкта та прилеглої до нього території для запобігання несанкціонованого проникнення на місце проведення спортивної події, виключення випадків вандалізму, крадіжок, грабежів, бійок і порушення громадського порядку.

Пультова охорона

Заходи із великою кількістю відвідувачів нерідко стають місцем конфліктів за участю групи людей, владнати які силами одного або декількох охоронців неможливо. Інший приклад – протиправні дії щодо майна або матеріальних цінностей на об'єкті, що охороняється. Для цих та інших випадків існує тривожна кнопка, натиснувши яку миттєво направляє на місце групу швидкого реагування із 3-5 бійців, добре підготовлених і озброєних травматичною зброєю для вирішення проблеми.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить до охорони спортивних заходів

Що входить до охорони спортивних заходів

Охорона спортивних заходів від агентства «Патріот» включає:

 • фізичну охорону з постійною присутністю на об’єкті співробітників компанії;
 • організацію поста охорони для здійснення пропускного режиму на місце проведення спортивної події;
 • установку системи відеоспостереження;
 • організацію патрулювання території, що охороняється;
 • виклик групи швидкого реагування в разі потреби.

Укладенню договору передує виїзд на місце фахівців компанії, які оцінюють площу об’єкта, складність його захисту, потенційні ризики та інші фактори для підбору необхідного набору охоронних послуг.

Оформити заявку

Особливості охорони спортивних заходів компанією «Патріот»

Ми дбаємо про безпеку людей і майна під час масових спортивних заходів. Наші послуги включають:

 • консультації по організації заходу;
 • підготовку плану безпеки;
 • складання плану протипожежного захисту;
 • отримання дозволу на проведення масового заходу від компетентних органів;
 • забезпечення безпеки спортивної події;
 • протипожежний захист;
 • забезпечення пропускного режиму;

Підготовка заходу, особливо масового, – це складна задача, як з логістичної, так з організаційної та формальної сторін. Закон накладає на організатора безліч зобов’язань, які ми допомагаємо виконувати.

Дізнайтеся більше про охорону спортивних заходів компанією «Патріот» – зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку на сайті.

Оформити заявку

Особливості охорони спортивних заходів компанією «Патріот»

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.