Скролити вниз

Охорона масових заходів

Концерт, спортивний матч, фестиваль – подібні заходи збирають сотні і тисячі відвідувачів, забезпечення безпеки яких є ключовим завданням організаторів. Конфлікти, крадіжки та інші неприємні інциденти здатні зіпсувати враження від івенту, тому важливо відповідально підійти до вирішення питань безпеки. Компанія «Патріот» пропонує охорону масових заходів у Києві та інших містах України з урахуванням індивідуального плану безпеки і гарантією матеріальної відповідальності.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона масових заходів

Фізична охорона

На території постійно знаходяться охоронці агентства «Патріот», які забезпечують пропускний режим, стежать за порядком і дотриманням правил поведінки, встановлених для відвідувачів.

Відеоспостереження

Система відеоспостереження з набору сучасних ширококутних камер із зображенням високого дозволу дозволяє стежити за великою кількістю людей одночасно, виявляти випадки крадіжок, конфліктні ситуації та надзвичайні події для їх оперативного усунення.

Патрулювання

Периметр місця проведення масового заходу патрулюється співробітниками служби охорони для запобігання потрапляння сторонніх осіб в закриті зони, проносу заборонених предметів і підтримки громадського порядку.

Пультова охорона

Служба охорони оснащується сучасними системами зв'язку і в екстреній ситуації може викликати на місце проведення масового заходу групу швидкого реагування для забезпечення безпеки людей і матеріальних цінностей.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в охорону масових заходів

Що входить в охорону масових заходів

Професійна охорона масових заходів включає:

 • організацію поста охорони для здійснення пропускного режиму;
 • установку системи відеоспостереження для моніторингу території, що охороняється;
 • організацію патрулювання периметра зони, що охороняється;
 • виклик групи швидкого реагування в разі потреби.

Перед укладенням договору на місце приїжджають фахівці компанії «Патріот», щоб оцінити площу території та підібрати оптимальний набір охоронних послуг.

Оформити заявку

Особливості охорони масових заходів

Одним із найбільш важливих елементів планування заходів безпеки є аналіз потенційних загроз і ризиків. Ключові області, в яких проводиться аналіз:

 • виявлення потенційних загроз, у тому числі крадіжок, пограбувань, пожеж, вандалізму, стихійних лих, протестів і терористичних атак;
 • оцінка потенційного впливу небезпечних ситуацій на поведінки людей;
 • визначення ймовірності виникнення окремих категорій загроз;
 • розрахунок вартості охоронних послуг, необхідних для запобігання виявлених загроз.
 • Категорії небезпек, які враховуються при проведенні аналізу ризиків:
 • загрози життю і здоров’ю людей;
 • матеріальна шкода;
 • втрата прибутку від організації заходу, якщо загрози або інциденти заважають людям брати участь в ньому;
 • втрата репутації організаторів з нанесенням довгострокового збитку і збитків.

Збір інформації, необхідної для правильної організації системи безпеки передбачає роботу з кількома основними джерелами інформації, надання даних з ключових питань, до яких відносяться:

 • дані про плани і картах місця проведення заходу, звіти пожежної охорони та інше;
 • загальні дані про учасників заходу;
 • інформація про розміщення технічних зон в місці скупчення людей.

Всі перераховані вище дії дозволяють виявити потенційні джерела загрози, або слабкі місця в системі безпеки і усунути їх при організації охорони масового заходу.

Планування зон відповідальності між співробітниками служби охорони є одним з найважливіших елементів підготовки безпеки масового заходу. Одна з цих областей – визначення людських ресурсів, які будуть в розпорядженні тих, хто керує роботою охоронців на місці. В цьому випадку в плані охорони вказується:

 • скільки постів потрібно для захисту зовнішнього, проміжного та внутрішнього периметра заходи;
 • який штат потрібно на кожну позицію;
 • як довго триватимуть чергові години;
 • за якими спеціальностями офіцери повинні входити до штатного розкладу окремих постів (ІТ-фахівці, адміністративне забезпечення, диспетчери, піші патрулі).

Особливу увагу ми приділяємо фізичній безпеці об’єкта, на якому буде проходити захід, а також створення відповідної системи контролю доступу на це місце.

Замовити охорону масового заходу від агентства «Патріот» можна по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Оформити заявку

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.