Скролити вниз

Охорона концертів

Охорона і безпека масових заходів, у тому числі концертів, пред'являє високі вимоги до організаторів і охоронної компанії. Ці вимоги є результатом як правових норм, так і специфіки заходу, а значить, і ризику нестандартних загроз, які можуть виникнути при його проведенні. Дуже важливо правильно обрати і навчити персонал служби безпеки, обслуговуючий концерт, щоб захист власності і перш за все захист людей були ефективними. Компанія «Патріот» пропонує послуги із забезпечення охорони концертів у Києві та інших містах України на найвищому рівні.

Оформити заявку

Как осуществляется охрана концертов

Фізична охорона

Місце проведення концерту – це, як правило, закрите приміщення з декількома входами і виходами, безліччю залів і величезною кількістю відвідувачів. Забезпечити безпеку масового заходу в подібних умовах можна тільки силами співробітників служби безпеки, які постійно перебувають на об'єкті. Охоронці агентства «Патріот» – професіонали із досвідом роботи, які вміють підтримувати порядок, стежити за дотриманням правил поведінки для гостей заходу та виконувати інші завдання, не привертаючи уваги.

Відеоспостереження

Система відеоспостереження – це обов'язкова складова системи безпеки при проведенні будь-якого масового заходу, такого як концерт. Вона допомагає службі безпеки стежити за порядком на всій площі об'єкту і за його межами, оперативно виявляти конфліктні ситуації, протиправні дії і надзвичайні події для їх негайного усунення.

Патрулювання

Організація поста охорони на вході до концертного залу або наявність охоронців на вході в будівлю не гарантують 100% безпеку. Постійний обхід території об'єкта і присутність співробітників служби безпеки у залі для підтримки порядку і припинення протиправних дій є обов'язковим елементом захисту концерту.

Пультова охорона

У разі виникнення надзвичайної ситуації, яку неможливо вирішити лише силами охоронців, присутніх на об'єкті, тривожна кнопка дозволяє негайно викликати на місце події групу швидкого реагування. Бійці ГШР добре підготовлені й озброєні для вирішення будь-яких завдань щодо захисту майна і людей.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить до охорони концертів

Що входить до охорони концертів

Професійна охорона концертів включає:

 • постійна присутність охоронців агентства «Патріот» на місці проведення заходу;
 • патрулювання місця проведення концерту і прилеглої до нього території;
 • організацію поста охорони для здійснення пропускного режиму на місце проведення масового заходу;
 • систему відеоспостереження для спостереження за територією, що охороняється;
 • виклик групи швидкого реагування в екстреній ситуації.

При розробці детального плану з охорони ми намагаємося налагодити тісну співпрацю з організаторами заходу на якомога більш ранніх етапах. Завдяки цьому план правильно враховує ступінь ризику, ймовірні загрози, параметри об’єкту, кількість учасників та інші фактори, що дозволяє адаптувати заходи безпеки до конкретного заходу. Ми також узгоджуємо форму одягу для співробітників служби безпеки (костюм, уніформа, цивільний одяг) і будь-які особливі вимоги до підписання договору на надання послуг.

Оформити заявку

Особливості охорони концертів

Безпека і належна охорона мають великий вплив на успіх усього заходу. Ми делегуємо співробітників зі спеціальною кваліфікацією для захисту людей, майна і матеріальних цінностей на концертах. Разом із організатором заходу ми встановлюємо детальний план захисту, процедури і обсяг відповідальності співробітників.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг із забезпечення безпеки концерту, до якого входить:

 • технічна безпека;
 • план протипожежного захисту;
 • план евакуації;
 • аналіз місця події з точки зору загроз;
 • аналіз чинників, що впливають на безпеку заходу;
 • фізична охорона, захист технічними засобами.

Замовити охорону концертів від охоронного агентства «Патріот» можна по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Оформити заявку

Особливості охорони концертів

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.