Скролити вниз

Охорона конференцій

Проведення масового заходу, такого як конференція, вимагає забезпечення найсуворіших заходів безпеки. Конфліктні ситуації, крадіжки, пограбування та інші надзвичайні події – ось неповний список загроз, від яких потрібно захистити гостей на конференції. Охоронна компанія «Патріот» пропонує широкий спектр рішень, пов'язаних з охороною конференцій у Києві та інших містах України.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона конференцій

Фізична охорона

Охоронці агентства «Патріот» постійно присутні на місці проведення конференції для забезпечення порядку, запобігання конфліктним ситуаціям або протиправних дій. Наші фахівці мають хорошу фізичну підготовку і досвід роботи на масових заходах.

Патрулювання

Співробітники служби охорони не тільки знаходяться на місці проведення заходу, а й здійснюють патрулювання на об'єкті і прилеглій до нього території для запобігання несанкціонованого проникнення, підтримання порядку і забезпечення безпеки гостей.

Відеоспостереження

Місце проведення заходу – це зазвичай велика будівля із безліччю залів і приміщень, а також із великою кількістю відвідувачів, які не мають відношення до конференції. Завдання відеоспостереження – стежити за ситуацією в усій будівлі, щоб не допустити виникнення загрози здоров'ю та життю людей, забезпечити збереження і цілісності майна та матеріальної власності.

Пультова охорона

Співробітники служби безпеки у разі екстреної ситуації можуть викликати на місце групу швидкого реагування, що складається із добре підготовлених фізично і збройних травматичною зброєю бійців для вирішення завдань, пов'язаних із забезпеченням безпеки людей і майна.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в охорону конференцій

Що входить в охорону конференцій

Ми пропонуємо пакет послуг з охорони масових заходів, який включає:

  • фізичний захист;
  • системи технічної безпеки;
  • системи сигналізації та відеоспостереження;
  • пультову охорону із викликом групи швидкого реагування.

Ми також пропонуємо додаткові послуги для захисту місця проведення заходу та його учасників.

Оформити заявку

Особливості охорони конференцій від компанії «Патріот»

План розміщення технічних засобів охорони розробляється індивідуально для конкретного об’єкта, адже кожен масовий захід, у тому числі конференція, підпадає під низку ризиків, серед яких:

  • пожежі через необережність учасників;
  • різні типи відмов технічних засобів (наприклад, джерел живлення, освітлення і різного роду обладнання);
  • катастрофи (наприклад, обвалення сцени);
  • злочинна діяльність щодо майна учасників заходу (грабежі, крадіжки);
  • конфліктні ситуації із застосуванням сили;
  • усі прояви небезпечної і агресивної поведінки учасників (вандалізм, бійки, жбурляння каміння і інших небезпечних предметів).

Цей список показує, що більшість загроз під час конференції виникає через неналежне поводження деяких з її учасників. Всі особи, що знаходяться на території заходу, повинні вести себе таким чином, щоб не наражати на небезпеку інших учасників, залишатися тільки в місцях, призначених для публіки, і слідувати інструкціям служби безпеки.

Замовте охорону конференції в охоронному агентстві «Патріот» – зв’яжіться з нами, для уточнення всіх нюансів, доступних пакетів і вартості послуг.

Оформити заявку

Особливості охорони конференцій від компанії «Патріот»

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.