Скролити вниз

Охорона делегацій

Охорона для делегації – це не тільки показник статусу приймаючої сторони, але і гарантія безпеки гостей, які прибули з іншого міста або країни. Компанія «Патріот» пропонує послуги професійної охорони делегацій в Києві і інших містах України.

Оформити заявку

Як здійснюється охорона делегацій

Фізичний захист

Приїзд делегації та подальше розміщення гостей в готелі або поїздка на місце проведення заходу вимагають дотримання заходів безпеки, забезпечити які здатна служба охорони. Постійна присутність охоронців виключає ризик нападу на членів делегації, крадіжки і пограбування, а також дозволяє швидко вирішувати виникаючі надзвичайні події, усуваючи ризик здоров'ю та життю людей.

Послуги охоронця

Бодігард – це охоронець для однієї або декількох осіб, який стежать за недоторканністю особистого простору клієнта, виключає небажані контакти зі сторонніми особами, запобігає і присікає спроби нападу зловмисників або хуліганські дії.

Автосупроводження

Наявність співробітників служби безпеки на місці зустрічі делегації або в машині, де їдуть гості, може бути недостатньо для достатнього захисту від можливих ризиків. Ми пропонуємо додатковий автосупровід від агентства «Патріот» на брендованих та обладнаних спецсигналами Renault Duster з 3-5 збройними бійцями в салоні.

Патрулювання

Точка призначення делегації: готель, офіс, ресторан або інший заклад в місті має охоронятися не тільки в момент приїзду гостей. Патрулювання об'єкта, де знаходяться клієнти, виключає ризик проникнення на територію сторонніх з метою пограбування, крадіжки, нападу.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить до охорони делегації

Що входить до охорони делегації

Професійна охорона від компанії «Патріот» включає:

  • фізичний захист;
  • послуги охоронця;
  • патрулювання території;
  • автосупровід.

Послуга автосупроводу може включати залучення не тільки брендованих, а й немаркованих автомобілів, для збереження конфіденційності заходу.

Оформити заявку

Особливості професійної охорони делегацій

Забезпечення безпеки групи людей – це непросте завдання, вирішити яке під силу тільки професіоналам. Наші команди супроводу оснащені засобами індивідуального захисту, відповідним озброєнням і обмундируванням. У їх розпорядженні найсучасніші та надійні системи зв’язку, які дозволяють швидко і правильно координувати роботу всіх співробітників служби безпеки. Для захисту груп людей відбираються співробітники з відмінною психологічною підготовкою, які пройшли спеціальні тести і мають досвід охорони делегацій. Наші автомобілі оснащені системами GPS, які дозволяють постійно відстежувати маршрут і рух колони.

Для маршруту руху автоколони складається докладний план захисту. На всьому шляху проходження підтримується постійний зв’язок з центром моніторингу в офісі «Патріот». У разі виникнення надзвичайної ситуації оператор негайно направить на місце додаткову підтримку і повідомить поліцію.

Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, щоб уточнити вартість професійної охорони делегацій компанією «Патріот».

Оформити заявку

Особливості професійної охорони делегацій

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.