Скролити вниз

Особиста охорона

Особиста охорона – найкраще рішення для забезпечення безпеки людини, якщо існує потенційний ризик для його здоров'я і життя. Найчастіше до послуг охоронців вдаються бізнесмени, політики, публічні люди, які хочуть захистити свій особистий простір від сторонніх, убезпечити себе від загрози пограбування або нападу. Компанія «Патріот» пропонує особисту охорону для фізичних осіб із комплексним забезпеченням безпеки.

Оформити заявку

Як здійснюється особиста охорона

Фізична охорона

Постійна присутність охоронця поряд з клієнтом гарантує його захист від посягань на особистий простір, спроб нападу або хуліганських дій. Професійні бодігарди компанії «Патріот» – це фахівці з досвідом роботи в силових структурах або служби в армійських спецпідрозділах, фізично і психологічно підготовлені до виконання будь-яких завдань, пов'язаних із захистом клієнта.

Спостереження і контроль

Охоронець не тільки захищає клієнта, коли вони присутні поруч з ним, але і забезпечує його безпеку в місцях присутності. Він перевіряє безпеку транспорту, а також проводить огляд приміщень і територій, де планується зустріч або відпочинок клієнта.

Перевірка сторонніх осіб

Головне завдання охоронця – обмежити доступ сторонніх до особистого простору клієнта. Тому всі, хто хоче наблизитися до клієнта, перевіряються на відсутність зброї і небезпечних предметів.

Керування автомобілем

Поєднання охоронця і водія в одній особі дозволяє скоротити коло наближених людей особи, що охороняється і гарантувати, що в разі виникнення небезпечної ситуації на дорозі, за кермом опиниться не просто шофер, а професіонал, здатний приймати правильні рішення в екстрених ситуаціях.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить до особистої охорони

Особиста охорона полягає у постійному захисті людині нашими співробітниками, фізично підготовлених і озброєних. Їх головне завдання – безпосередня фізичний захист клієнта. До завдань охоронця входить:

 • фізичний захист;
 • перевірка місць перебування і маршрутів;
 • обмеження доступу до клієнта;
 • нейтралізація осіб, які несуть пряму загрозу;
 • запобігання небезпечних ситуацій;
 • керування автомобілем.

Перелік завдань, що вирішуються особистим охоронцем, – дуже широкий і різноманітний в залежності від загроз, які виникають при виконанні ним професійних обов’язків.

Оформити заявку

Переваги збройної особистої охорони від агентства «Патріот»

При відборі в особисту охорону наші співробітники повинні продемонструвати безліч навичок, а також високий рівень інтелекту. Перш за все, вони повинні мати:

 • відмінну фізичну форму;
 • навички спілкування і знання іноземних мов;
 • високу особисту культуру;
 • навички рукопашного бою;
 • навички володіння зброєю.

Важливі вимоги до охоронцеві – вміння користуватися зброєю і знання технік рукопашного бою. Але завдання охоронця полягає не тільки в забезпеченні фізичного захисту людини, а також у створенні комфортних і безпечних умов для неї. Подбати про безпеку в екстремальних ситуаціях – це одне завдання, інше важливе завдання – спланувати графік клієнта таким чином, щоб запобігти виникненню небезпечних випадків. Тому в основі роботи наших охоронців лежить ретельний аналіз потенційних загроз на основі динамічної оцінки ризиків, яка полягає в постійному спостереженні та оцінці кожної ситуації, а також в прогнозуванні потенційних напрямків розвитку подій.

Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, щоб уточнити вартість професійної особистої охорони.

Оформити заявку

Переваги збройної особистої охорони від агентства «Патріот»

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.