Скролити вниз

ГШР

Група швидкого реагування – це спеціальний підрозділ служби охорони, що складається з обраних співробітників охоронної компанії у гарній фізичній формі, що володіють навичками рукопашного бою і поводження зі зброєю. ГШР – це мобільний підрозділ, завдання якого – захист об'єкта охорони від несанкціонованого проникнення, нападу, пограбування та інших загроз. Компанія «Патріот» пропонує групи швидкого реагування для фізичних осіб і бізнесу в Києві та інших містах України.

Оформити заявку

Як працює група швидкого реагування

Виклик служби охорони

Присутності кількох охоронців на об'єкті: в приватному будинку, офісі або відділенні банку може бути недостатньо для захисту людей і майна в разі виникнення небезпечної ситуації. У такому випадку співробітники служби охорони викликають на місце ГШР, бійці якої відмінно підготовлені до вирішення складних завдань щодо забезпечення безпеки осіб.

Спрацьовування сигналізації

Система сигналізації на об'єкті підключається до централізованого пульту охорони у офісі компанії «Патріот». У разі спрацювання датчиків, сигнал надходить на пульт і диспетчер негайно направляє на місце ГШР для з'ясування причин спрацювання сигналізації і вирішення проблеми.

Натискання тривожної кнопки

Тривожна кнопка – це важливий елемент захисту об'єкта в разі спроби пограбування або надзвичайної події. Співробітник офісу, продавець в магазині або господар будинку може натиснути тривожну кнопку в разі загрози та протягом 5-10 хвилин на місце прибуде група швидкого реагування.

Автосупроводження

Автосупроводження організовується з одного або декількох автомобілів агентства «Патріот» – брендованих та обладнаних спецсигналами Renault Duster з 3-5 збройними бійцями всередині.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить в завдання ГШР

Що входить в завдання ГШР

Група швидкого реагування вирішує цілий ряд завдань по забезпеченню безпеки клієнта і його майна:

  • нейтралізація зловмисників у разі спроби пограбування, крадіжки, нападу, хуліганства і передача їх поліції;
  • допомога при надзвичайних ситуаціях, включаючи загоряння, заворушення та інші інциденти;
  • посилення патрулів охорони, присутніх на об’єкті;
  • співпраця з правоохоронними органами в процесі оперативних, слідчих, розшукових дій;
  • супровід транспортних засобів, що вимагають підвищеного захисту.

Завдання ГШР – дістатися до об’єкта в найкоротші терміни і вжити ефективних заходів для захисту власності або життя людей.

Під час роботи команда ГШР підтримує постійний контакт з диспетчером, який, в залежності від ситуації, повідомляє інші служби (поліцію, швидку допомогу, пожежну службу). Через складні умови роботи члени групи швидкого реагування відбираються не тільки на основі комплексних іспитів на фізичну підготовку і володіння зброєю, а й на підставі психологічних тестів, а також іспитів на професійні знання. Завдяки суворому відбору члени ГШР проявляють рішучість, відповідальність і здатність приймати рішення в надзвичайних ситуаціях, виконуючи свої професійні обов’язки.

Оформити заявку

Переваги ГШР від агентства «Патріот»

Група швидкого реагування компанії «Патріот» – це:

  • професійно підготовлена ​​команда кваліфікованих і озброєних охоронців;
  • сучасне спорядження, зброя (пневматична, травматична), засоби захисту і зв’язку;
  • нейтралізація загроз і дій в екстрених ситуаціях у відповідності до законодавства України.

Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, щоб уточнити вартість послуг групи швидкого реагування охоронного агентства «Патріот».

Оформити заявку

Переваги ГШР від агентства «Патріот»

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.