Скролити вниз

Фізична охорона

Фізична охорона - одна з основних наших компетенцій. Охоронна компанія «Патріот» забезпечує безпеку бізнесу і життя клієнта, використовуючи сучасні технічні засоби охорони та висококваліфіковані кадри для запобігання будь-яких загроз.

Оформити заявку

Як здійснюється фізична охорона об'єктів

Патрулювання території

Для запобігання несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється сторонніх осіб, ми організуємо патрулі з декількох співробітників служби охорони. Патруль регулярно обходить периметр території об'єкта, перевіряє цілісність огорожі, присікає хуліганські і злочинні дії щодо охоронюваної власності і людей.

Постовая охорона

Забезпечення фізичної охорони об'єктів в Києві неможливо без наявності поста охорони зі здійсненням контрольно-пропускного режиму, перевірки транспортних засобів, що в'їжджають на територію об'єкту, що охороняється, і протоколами вхідних та вихідних з території осіб.

Спостереження за територією, що охороняється

Моніторинг площі об'єкту, що охороняється і прилеглих територій здійснюється за допомогою системи відеоспостереження. Зовнішні камери спостереження дозволяють охопити всі ключові зони об'єкта, відстежувати переміщення людей і транспортних засобів по території для оперативної реакції на можливі загрози.

Пультовая охорона

Підключення системи сигналізації або тривожної кнопки до пульту централізованої охорони гарантує в разі тривоги негайно прибуття на об'єкт групи швидкого реагування. Бійці ДБР - це добре підготовлені професіонали з досвідом служби у військових і поліцейських структурах, які вміють поводитися зі зброєю і вирішувати складні завдання для забезпечення безпеки людей.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Услуги физической охраны объектов

Охоронна компанія «Патріот» пропонує широкий спектр послуг фізичної охорони за вигідною вартості для об’єктів самого різного призначення:

 • склади;
 • виробничі об’єкти;
 • будівельні майданчики;
 • офіси, магазини, комерційна нерухомість;
 • готелі, мотелі, нічні клуби;
 • квартири, приватні будинки, котеджі;
 • державні установи та об’єкти підвищеного ризику.

Забезпечення фізичного захисту об’єктів – комплекс процедурних, організаційних і технічних заходів. Він спрямований на мінімізацію ризику втручання у функціонування критичної інфраструктури об’єкту, що охороняється сторонніх осіб. Ці заходи включають пряму фізичну охорону, забезпечується присутністю на об’єкті співробітників охоронного агентства, а також технічна безпека за допомогою виявлення слабких місць в ІТ-системі підприємства. Фізична охорона об’єктів включає:

 • організаційні та процедурні заходи щодо забезпечення фізичної безпеки;
 • контроль доступу на територію, що охороняється;
 • відеоспостереження;
 • монтаж системи сигналізації;
 • аудит інформаційної безпеки підприємства;
 • установку тривожних кнопок для виклику групи швидкого реагування.

Забезпечення безпеки приватних осіб на об’єктах, що охороняються в Києві – це комплекс заходів і процедур, спрямованих на мінімізацію ризику, пов’язаного з людьми, які за допомогою санкціонованого доступу до установок критичної інфраструктури, можуть порушити її функціонування або нести загрозу іншим людям. Фізична охорона людей на об’єктах включає:

 • впровадження політики особистої безпеки персоналу;
 • встановлення особистостей відвідувачів об’єкта шляхом здійснення контрольно-пропускного режиму;
 • перевірка кваліфікації співробітників для реалізації обмеженого доступу до окремих зон охоронюваного об’єкта;
 • патрулювання об’єкта та прилеглої території для забезпечення порядку і запобігання несанкціонованого проникнення в охоронювану зону.

Залежно від вимог конкретного об’єкта до охорони, пакет послуг може бути звужений або розширений для досягнення необхідного рівня безпеки.

Услуги физической охраны объектов

Переваги охоронного агентства «Патріот»

Переваги охоронного агентства «Патріот»

Ми працює на ринку охоронних послуг України понад семи років, і пропонуємо клієнтам професійний комплексний підхід до забезпечення фізичної безпеки.

Наші переваги:

 1. Висока кваліфікація персоналу. Наша команда – колишні військовослужбовці, співробітники силових відомств України і бійці армійських підрозділів спеціального призначення. Всі співробітники регулярно підвищують свою кваліфікацію, проходять спеціальні тренінги і курси, здають нормативи з фізичної підготовки та поводження зі зброєю.
 2. Сучасне обладнання. Для фізичної охорони об’єктів ми використовуємо найсучасніше обладнання: камери відеоспостереження, датчики, металошукачі, відеореєстратори та інше.
 3. Матеріальна відповідальність. Ми гарантуємо збереження матеріальних в договорі на надання охоронних послуг, чітко прописуючи зони нашої відповідальності.

Замовте професійну фізичну охорону в компанії «Патріот» – зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку, щоб ми самі вам передзвонили для уточнення ціни послуг і деталей співпраці.

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.