Скролити вниз

Перевірка на поліграфі

Брехня завжди має емоційне значення, тому людина, яка говорить неправду, так чи інакше, проявляє свої емоції. Поліграфолог за допомогою спеціального обладнання зчитує психофізіологічні реакції організму на запропоновані стимули про те, що виявлені ознаки брехні. Стимулом може бути питання, зображення, предмет. Охоронне агентство «Патріот» пропонує послугу перевірки на детекторі брехні в Києві і інших містах України за вигідною ціною для приватних підприємців, малого і великого бізнесу, державних організацій і структур.

Оформити заявку

Як працює перевірка на детекторі брехні

Поліграф, або детектор брехні, реєструє реакції респондента і на основі зібраної таким чином інформації допомагає визначити, чи говорить ця людина правду або бреше. Проте цей пристрій сам по собі не вказує на хибність або правдивість свідчень і тільки досвідчений поліграфолог може правильно інтерпретувати усі дані. Ми використовуємо сучасне поліграфічне устаткування, яке збирає дані за допомогою комплекту датчиків:

  • два п’єзоелектричні датчики для оцінки грудного і діафрагмального дихання (пневмограф);
  • датчики провідності шкіри, що реєструють зміни потовиділення (шкірно-гальванічна реакція, так звана ШГР); 
  • датчики опору шкіри (опціонально); 
  • датчик серцево-судинної діяльності, що реєструє зміни артеріального тиску, пульсу і дікротичної хвилі (кардіограф); 
  • фотоелектричний датчик, що реєструє артеріальний кровотік від кінчика середнього пальця до вен (плетизмограф); 
  • п’єзоелектричний датчик фізичної активності, що реєструє умисну активність випробовуваного, який намагається зірвати тест; 
  • голосові датчики.

Первинна оцінка правдивості свідчень опитуваної особи представляється відразу після завершення кожного тесту на поліграфі у вигляді графіків і даних, розрахованих з використанням чисельного методу. Остаточну оцінку правдивості або брехні свідчень обстежуваного дає поліграфолог. 

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Для чого використовується тест на поліграфі

Перевірка на детекторі брехні застосовується з єдиною метою – дізнатися, говорить людина правду або бреше. Але причини для цього можуть бути різні. Ми пропонуємо:

Кадрові перевірки

(перевірка на поліграфі при прийомі на роботу або передбачувану посаду). Мета – виявлення чинників ризику, які можуть перешкоджати надалі ефективному виконанню функціональних обов'язків.

Службові розслідування і перевірки

Мета – визначення серед підозрюваних тих осіб, які можуть бути обізнаними або причетними до подій, за фактом яких проводиться службове розслідування або розгляд, а також виявлення міри їх причетності.

Періодичні перевірки на детекторі брехні співробітників

Мета – виявлення або уникнення просочування конфіденційної інформації, розкрадань, відкатів, визначення міри благонадійності і лояльності персоналу, профілактика правопорушень.

Тестування персоналу, що звільняється

Мета – виявлення фактів несанкціонованого збору комерційної інформації, документів і баз даних, передачі їх конкурентам або кримінальним структурам.

Перевірка домашнього персоналу і інших найманих осіб поза бізнесом

Мета – виявлення неблагонадійних кандидатів на роботу, отримання додаткової інформації, пов'язаної з чинниками ризику, проведення профілактичних (періодичних) перевірок працюючого домашнього персоналу.

Порядок проведення процедури, кількість питань, метод перевірки залежить від конкретної ситуації, числа досліджуваних осіб і інших чинників.

Вимоги до проходження обстеження на поліграфі

Вимоги до проходження обстеження на поліграфі

Перевірка на детекторі брехні проводиться тільки з письмової згоди випробовуваного, що законно. В день обстеження не рекомендується приймати седативні або інші препарати, що впливають на швидкість емоційної реакції. Інакше випробовуваний зобов’язаний проінформувати поліграфолога про прийом певних ліків під час передтестової співбесіди. Поліграф-тестуванню не підлягають:

  • неповнолітні; 
  • особи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння; 
  • особи з психічними захворюваннями, емоційним розладом. 

Дослідження проводиться в офісі компанії “Патріот”, де створені оптимальні умови для цього. У виняткових випадках ми можемо провести перевірку персоналу на поліграфі в офісі клієнта в приміщенні, яке відповідає основним вимогам для проведення подібних тестів. 

Оформити заявку

Замовити послуги поліграфолога

Перевірка на детекторі брехні – це не гарантія відсутності проблем з персоналом, але можливість знизити потенційні ризики, швидко вирішити негативну ситуацію, знайти винних, відновити фізичну, фінансову або інформаційну безпеку компанії.

Наші поліграфологи – експерти з багаторічним досвідом роботи, що пройшли спеціальну підготовку по роботі на детекторі брехні і що мають досвід роботи в поліції або військових структурах. Замовте послуги перевірки на детекторі брехні у професіоналів в Києві або іншому місті України –  зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку через форму зворотного зв’язку.

Оформити заявку

Замовити послуги поліграфолога

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.