Скролити вниз

Дрон для охорони території

Охорона території за допомогою безпілотного літального апарату – це сучасне рішення для забезпечення безпеки промислових, комерційних та інших об'єктів. Охоронна компанія «Патріот» пропонує квадрокоптера для охорони периметра об'єктів, які потребують підвищеного захисту.

Оформити заявку

Переваги квадрокоптера для охорони

Мінімум фізичної охорони

Замість створення служби внутрішньої охорони з постами на в'їздах і патрулями для регулярного обходу території об'єкта, можна використовувати дрон, який управляється і обслуговується одним фахівцем. Це дозволяє скоротити витрати на фізичну охорону, не втрачаючи в надійності захисту.

Ефективний захист об'єктів з великою територією

Квадрокоптер літає з великою швидкістю і має ємні акумуляторні батареї, що забезпечують кілька годин безперервної роботи апарату. Це дозволяє ефективно стежити за ситуацією на дуже великих територіях, які неможливо або дуже дорого охопити системою відеоспостереження або патрулями охорони.

Простота використання

Дистанційні засоби стеження, до яких відносяться дрони, не вимагають складного підключення або дорогого обслуговування і управляються навченим оператором охоронної компанії «Патріот».

Фінансова вигода

Собівартість використання дронів значно нижча, ніж створення складної системи відеоспостереження або задіяння десятків людей для фізичної охорони території.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Що входить до моніторингу за допомогою дронів

Що входить до моніторингу за допомогою дронів

Охорона за допомогою квадрокоптера включає:

  • безпілотний літальний апарат (БПЛА), оснащений камерою із високою роздільною здатністю для фото- та відеозйомки;
  • оператора дрона з необхідною комп’ютерною технікою;
  • засоби зв’язку для оперативного обміну інформацією зі службою охорони.

Використання безпілотника для забезпечення безпеки об’єктів може використовуватися як доповнення до наявних систем захисту, так і в якості самостійного засобу охорони.

Оформити заявку

Специфіка охорони БПЛА

Дрони успішно використовуються для охорони приватних територій, стратегічно важливих об’єктів, промислових зон. Їх перевага – швидкість реагування і здатність охоплювати величезні площі для контролю за ситуацією. Сторожовий дрон патрулює периметр цілодобово і передає всю інформацію оператору, який використовує її для аналізу ситуації і прийняття відповідних рішень. Завдяки сучасним камерам, зйомка з БПЛА відрізняється високою якістю і може вестися в будь-який час доби і за будь-яких погодних умовах.

Замовте квадрокоптер для патрулювання території в Києві або інших містах України по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті

Оформити заявку

Специфіка охорони БПЛА

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.