Професійне охоронне агентство у Слов’янську

Охорона приватної власності, бізнес-об'єктів і підприємств, майна, матеріальних цінностей, здоров'я і життя людей – спеціалізація охоронного бюро «Патріот».

Замовити

Приватна служба безпеки

Позавідомча охорона – це найкраще рішення щодо захисту об'єктів, власності і людей від можливих загроз будь-якого характеру. Служба охорони «Патріот» в Слов'янську працює швидко, чітко і злагоджено, реагуючи на загрозу ще до моменту її перетворення в проблему.

Види охоронних послуг

Послуги охоронної фірми «Патріот» в Слов’янську включають:

  • установку сигналізації, відеоспостереження і засобів технічного захисту;
  • фізичну охорону об’єктів і людей;
  • GPS-моніторинг;
  • виклик групи швидкого реагування;
  • особиста охорона, водій та інші послуги.

Ми розробляємо план захисту під конкретний об’єкт, з урахуванням його особливостей і характеристик, підбираємо охоронців під вимоги клієнта, плануємо рух делегацій і вантажів найбільш безпечними маршрутами.

Позавідомча охорона будинків

Охоронна компанія «Патріот» пропонує комплексний захист приватного будинку, дачі або заміського котеджу від несанкціонованого проникнення, хуліганських дій, вандалізму, надзвичайних подій та інших можливих загроз.

Позавідомча охорона квартири

Присутність сусідів, консьєржа в будинку або навіть поста охорони на в'їзді у двір – не гарантує 100% безпеки вашої квартири. Наше агентство пропонує послуги із захисту квартир у Слов'янську за допомогою охоронної сигналізації, тривожної кнопки та інших засобів від усіх видів загроз.

Охорона підприємств

Надзвичайні події, крадіжки або псування майна на робочому місці, спроби рейдерського захоплення – ось найбільш часті загрози безпеки підприємства. В охоронному агентстві «Патріот» ми використовуємо найсучасніше спецобладнання і готуємо охоронців для роботи на конкретному об'єкті, щоб гарантувати його 100% захист.

Охорона офісів

Офіс – місце скупчення великої кількості людей, майна (офісної техніки, особистих речей співробітників), важливої для компанії документації та інших цінностей, які повинні бути захищені від зловмисників. Фахівці охоронного агентства «Патріот» в Слов'янську чудово підготовлені до вирішення будь-яких завдань із забезпечення безпеки бізнес -об'єктів.

Всі напрямки

Наші партнери

За багато років роботи на ринку охоронних послуг ми створили, розширили і зміцнили клієнтську мережу, обзавелися надійними партнерами, які довіряють нам безпеку свого бізнесу, майна, здоров'я і життя.

Наші партнери

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Частная охранная организация

Вневедомственная охрана – лучшее решение по защите объектов, собственности и людей от возможных угроз любого характера. Служба охраны «Патриот» в Славянске работает быстро, четко и слаженно, реагируя на угрозу до ее превращения в проблему.

Контакти

Замовити послуги охоронного агентства «Патріот» можна по телефону, через форму зворотного зв'язку на сайті або завітавши до офісу компанії в Слов'янську.

Адреса

Телефон

044-384-12-34

Час роботи

Пн. - Пт. 9:00 - 17:00

Сб. - Нд. Офіс не працює

Замовити консультацію

    Замовити консультацію

    1