Скролити вниз

Про компанію

Охоронне агентство «Патріот» працює на ринку охоронних послуг з 2013 року і має представництва по всій Україні: від Києва до Слов'янська, а також власний автопарк брендованих та обладнаних спецсигналами автомобілів.

Що ми пропонуємо

Про компанію

Наша спеціалізація – захист підприємств всіх форм власності, нерухомості і майна, захист життя і здоров’я приватних осіб.

У команді «Патріот» працюють високопрофесійні кадри, в тому числі колишні співробітники військових груп спеціального призначення, досвідчені оперативні працівники з хорошою спортивною підготовкою. Особовий склад систематично підвищує свою кваліфікацію за допомогою тренінгів та тренувань з фізичної, спеціальної, і психологічній підготовці.

Дивитися відео

Що ми пропонуємо

Команда охоронного бюро «Патріот» – єдиний злагоджений механізм, в якому кожен співробітник знає, що, як і коли необхідно зробити для вирішення поставлених завдань.

Фізична охорона об'єктів і підтримання громадського порядку

склади, виробничі будівлі, будівельні майданчики та інші об'єкти;

Фізична охорона об'єктів із здійсненням пропускного режиму

офіси, нічні клуби, бізнес-центри, ресторани, торгові центри та інші об'єкти;

Охорона масових заходів

аналіз ситуації, виявлення і попередження несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється, захист від протиправних дій під час проведення святкових і культурних заходів, громадських зборів, бізнес-зустрічей, конференцій;

Охорона технічними засобами

проектування, монтаж і обслуговування пультової охорони, систем відеоспостереження, тривожних кнопок, систем контролю доступу;

Додаткові послуги

охорона фізичної особи, перевірка на поліграфі, аудит інформаційної безпеки.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Наші партнери

Подбайте про особисту безпеку, збереження свого майна і бізнесу – замовте послуги з охорони в охоронному агентстві «Патріот» в Києві за найкращою ціною прямо зараз. Зв'яжіться з нами по телефону (вписати) або залиште заявку в формі зворотного зв'язку на сайті онлайн, і ми самі вам передзвонимо.

Наші партнери