Скролити вниз

Про компанію

Охоронне агентство «Патріот» працює на ринку охоронних послуг з 2013 року і має представництва по всій Україні: від Києва до Слов'янська, а також власний автопарк брендованих та обладнаних спецсигналами автомобілів.

Що ми пропонуємо

Про компанію

Наша спеціалізація – захист підприємств всіх форм власності, нерухомості і майна, захист життя і здоров’я приватних осіб.

У команді «Патріот» працюють високопрофесійні кадри, в тому числі колишні співробітники військових груп спеціального призначення, досвідчені оперативні працівники з хорошою спортивною підготовкою. Особовий склад систематично підвищує свою кваліфікацію за допомогою тренінгів та тренувань з фізичної, спеціальної, і психологічній підготовці. Наш автопарк укомплектований сучасними Renault Duster, які використовуються для патрулювання та супроводження, а також стоять на підміні, щоб в разі поломки одного авто група швидкого реагування прибула на виклик вчасно.

Дивитися відео

Що ми пропонуємо

Команда охоронного бюро «Патріот» – єдиний злагоджений механізм, в якому кожен співробітник знає, що, як і коли необхідно зробити для вирішення поставлених завдань. Беремо на себе матеріальну відповідальність, якщо співробітники компанії не прибули на виклик вчасно і майно клієнта постраждало. Пункт про матеріальну відповідальність прописується в договорі.

Фізична охорона об'єктів і підтримання громадського порядку

склади, виробничі будівлі, будівельні майданчики та інші об'єкти;

Фізична охорона об'єктів із здійсненням пропускного режиму

офіси, нічні клуби, бізнес-центри, ресторани, торгові центри та інші об'єкти;

Охорона масових заходів

аналіз ситуації, виявлення і попередження несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється, захист від протиправних дій під час проведення святкових і культурних заходів, громадських зборів, бізнес-зустрічей, конференцій;

Охорона технічними засобами

проектування, монтаж і обслуговування пультової охорони, систем відеоспостереження, тривожних кнопок, систем контролю доступу;

Додаткові послуги

охорона фізичної особи, перевірка на поліграфі, аудит інформаційної безпеки.

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Наші партнери

Подбайте про особисту безпеку, збереження свого майна і бізнесу – замовте послуги з охорони в охоронному агентстві «Патріот» в Києві за найкращою ціною прямо зараз. Зв'яжіться з нами по телефону 044-384-12-34 або залиште заявку в формі зворотного зв'язку на сайті онлайн, і ми самі вам передзвонимо.

Наші партнери

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.