Охоронна компанія в Маріуполі

Агентство безпеки «Патріот» у Маріуполі – один із лідерів ринку охоронних послуг України. Ми пропонуємо повний комплекс послуг із забезпечення безпеки будинків і квартир, бізнес-об'єктів і підприємств.

Замовити

Види охоронних послуг

Професійна охорона – це всеосяжний підхід до захисту людей і майна від будь-яких загроз і ризиків, що враховує специфіку охоронних завдань і вимоги клієнта.

Охорона будинків

Приватна власність, особливо розташована на віддалі від міста, часто стає мішенню для злочинців через неможливість оперативного прибуття на місце поліції, тривалої відсутності власників або ненадійною захисту. Охоронна компанія «Патріот» пропонує фізичну охорону, установку сигналізації і камер відеоспостереження, а також тривожну кнопку з викликом мобільної групи охорони у разі виникнення небезпечної ситуації.

Охорона квартири

За статистикою, у столиці відбувається до 20 000 квартирних крадіжок і пограбувань на рік, і подібна статистика, з урахуванням співвідношення населення, актуальна практично для всіх міст України, в тому числі і Маріуполя. Щоб захистити квартиру від зловмисників, ми встановлюємо сигналізацію і відеоспостереження, підключаємо датчики руху і тривожну кнопку.

Охорона підприємств

Забезпечення безпеки – одне з найважливіших завдань у роботі будь-якого підприємства. Фахівці охоронної фірми «Патріот» в Маріуполі реалізують комплекс заходів щодо захисту об'єктів будь-якого масштабу і складності організації, який включає фізичну охорону, патрулювання території, установку камер відеоспостереження, систем контролю доступу.

Охорона офісів

Об'єкти бізнес-спрямованості більше за інших мають потребу в надійній і професійної охороні, адже від безпеки майна, співробітників і клієнтів в кінці-кінців залежить саме існування бізнесу. Організація охорони офісу здійснюється за заздалегідь підготовленим планом і включає організацію внутрішньої служби охорони, установку сигналізації і відеоспостереження.

Всі напрямки

Наші партнери

Прихильність своїй справі – це принцип охоронної компанії «Патріот» і кожного її співробітника. За нею слідують відповідальне ставлення до роботи, уважний підхід до клієнтів і прагнення до безперервного професійного розвитку. Саме ці якості цінують в нас наші партнери, які знайшли в особі компанії «Патріот» – надійного захисника для себе і свого бізнесу.

Наші партнери

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Приватна служба безпеки

Ми переконані, що завдання безпеки повинні вирішуватися професіоналами. Наша команда – це досвідчені професіонали різних сфер охоронної діяльності, які здатні створити надійну систему захисту для будь-якого об'єкта – приватного, комерційного, державного.

Контакти

Замовте послуги охоронної фірми «Патріот» по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті.

Адреса

Телефон

044-384-12-34

Час роботи

Пн. - Пт. 9:00 - 17:00

Сб. - Нд. Офіс не працює

Замовити консультацію

    Замовити консультацію

    1