Професійне охоронне агентство в Краматорську

Забезпечення безпеки – непросте завдання, впоратися з яким під силу тільки професіоналам. Охоронна компанія «Патріот» пропонує послуги позавідомчої охорони в Краматорську приватним особам, представникам бізнесу і керівникам державних підприємств.

Замовити

Види охоронних послуг

Ми пропонуємо комплекс послуг із захисту об'єктів будь-якого типу, масштабу і складності на основі індивідуального підходу до вирішення поставленого завдання. Оцінюємо потенційні ризики і загрози, щоб вибрати системи захисту, які будуть працювати в конкретних умовах.

Охорона будинків

Приватний будинок, котедж або дача – це об'єкт, розташований на деякій відстані від міста, а значить, більш вразливий для зловмисників. Охоронне агентство «Патріот» у Краматорську пропонує комплекс заходів із захисту будинку:

  • пультова охорона;
  • фізична охорона;
  • сигналізація і відеоспостереження;
  • GPS-моніторинг.

Позавідомча охорона квартири

Решіток на вікнах і важкої сталевих дверей може бути недостатньо, щоб захистити квартиру від грабежу, вандалізму або інших злочинних дій. У нас ви можете замовити відеоспостереження, сигналізацію, а також підключення тривожної кнопки з викликом групи швидкого реагування в разі загрози.

Охорона підприємств

Будь-яке підприємство – це складний механізм з людей і устаткування, який може ефективно функціонувати тільки в безпечних умовах. Охоронне підприємство «Патріот» в Краматорську пропонує фізичний захист об'єкта бійцями агентства з організацією поста охорони і патрулів для постійного обходу території об'єкта, впровадження систем моніторингу, сигналізації і відеоспостереження, а також інші засоби захисту.

Охорона офісів

Бізнес-центри з десятками офісів або невеликі офіси однаково схильні до загрози злочинних дій – пограбувань, крадіжок, заподіяння шкоди майну або людям. Комерційна пропозиція нашого охоронного агентства включає ряд послуг із забезпечення безпеки комерційних об'єктів в Краматорську за допомогою служби охорони, сигналізації і відеоспостереження.

Всі напрямки

Наші партнери

Ми розуміємо, наскільки важливо нашим клієнтам відчувати себе в безпеці, і прагнемо завжди попереджати загрози, нівелювати ризики, вирішувати завдання, а не створювати проблеми. Наші партнери – це українські компанії та підприємства, які цінують нас за професіоналізм і відкритість, а ми цінуємо їх за виявлену довіру і довгі роки співпраці.

Наші партнери

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Приватна служба безпеки

Охоронна організація «Патріот» у Краматорську – це команда професіоналів, які прагнуть бути кращими у своїй сфері і доводити перевагу якістю роботи, позитивними відгуками клієнтів і шанобливим ставленням партнерів.

Контакти

Свяжитесь с нами по телефону или через форму обратной связи на сайте, чтобы заказать профессиональную охрану своего офиса, дома или квартиры.

Адреса

Телефон

044-384-12-34

Час роботи

Пн. - Пт. 9:00 - 17:00

Сб. - Нд. Офіс не працює

Замовити консультацію

    Замовити консультацію

    1