Професійне охоронне агентство в Краматорську

Забезпечення безпеки – непросте завдання, впоратися з яким під силу тільки професіоналам. Охоронна компанія «Патріот» пропонує послуги позавідомчої охорони в Краматорську приватним особам, представникам бізнесу і керівникам державних підприємств.

Замовити

Види охоронних послуг

Ми пропонуємо комплекс послуг із захисту об'єктів будь-якого типу, масштабу і складності на основі індивідуального підходу до вирішення поставленого завдання. Оцінюємо потенційні ризики і загрози, щоб вибрати системи захисту, які будуть працювати в конкретних умовах.

Охорона офісних приміщень

Для захисту комерційних об'єктів і підприємств наше охоронне агентство пропонує кількох варіантів охорони: - фізична - присутність співробітників охорони в будівлі; - технічна - застосування засобів моніторингу, сигналізації і відеоспостереження; - комбінована - поєднання фізичної і технічної охорони. Ми готові забезпечити цілодобову охорону вашого офісу від будь-яких загроз.

Охорона заміських будинків, дач, котеджів

В охоронній фірмі «Патріот» ви можете замовити комплексну охорону свого будинку від незаконного проникнення будь-яким способом: - пультова охорона; - фізична охорона; - пожежна охорона; - система відеоспостереження; - GPS-моніторинг. Фахівці служби охорони нашої фірми допоможуть вам вибрати кращий спосіб захисту вашого будинку з урахуванням всіх ризиків і загроз.

Охорона квартир

Розташування квартири в багатоповерховому будинку не гарантує її захисту від різних загроз. В нашій приватної охоронної організації ви можете вибрати систему охорони, відповідну вашим вимогам до безпеки і бюджету. Ми пропонуємо: - пультової охорону; - відеоспостереження; - фізичну охорону; - пожежну охорону. Ми допоможемо вам вибрати оптимальний спосіб захисту вашої квартири від будь-яких загроз.

Охорона бізнес-центрів

Бізнес-центр - місце, де забезпечення безпеки людей і майна має особливе значення. Ми пропонуємо послуги охорони комерційних об'єктів в Києві із здійсненням фізичного присутності наших співробітників усередині будівлі, забезпечення безпеки від злочинних дій і надзвичайних ситуацій за допомогою технічних засобів моніторингу і відеоспостереження.

Всі напрямки

Наші партнери

Ми розуміємо, наскільки важливо нашим клієнтам відчувати себе в безпеці, і прагнемо завжди попереджати загрози, нівелювати ризики, вирішувати завдання, а не створювати проблеми. Наші партнери – це українські компанії та підприємства, які цінують нас за професіоналізм і відкритість, а ми цінуємо їх за виявлену довіру і довгі роки співпраці.

Наші партнери

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Приватна служба безпеки

Охоронна організація «Патріот» у Краматорську – це команда професіоналів, які прагнуть бути кращими у своїй сфері і доводити перевагу якістю роботи, позитивними відгуками клієнтів і шанобливим ставленням партнерів.

Контакти

Свяжитесь с нами по телефону или через форму обратной связи на сайте, чтобы заказать профессиональную охрану своего офиса, дома или квартиры.

Адреса

Час роботи

Пн. - Пт. 9:00 - 17:00

Сб. - Нд. Офіс не працює

Замовити консультацію

    Замовити консультацію

    1