Скролити вниз

Часті питання

Ви працюєте тільки в Києві і Київській області?

Ні. Наші офіси є також в Слов'янську, Краматорську та Маріуполі. Планується відкриття представництв і в інших регіонах України.

Чому варто скористатися послугами вашого агентства?

Ми працюємо на ринку охоронних послуг України з 2013 року і добре знайомі зі специфікою забезпечення безпеки об'єктів самого різного типу: від квартир до складів. У роботі ми використовуємо сучасні технічні засоби охорони, зв'язку та моніторингу, а наша команда – колишні співробітники військових і силових структур України з відмінною фізичною підготовкою. Охоронна компанія «Патріот» несе матеріальну відповідальність за шкоду майну клієнта, заподіяну з вини співробітників фірми, наприклад, якщо група швидкого реагування не прибув на виклик вчасно.

Як забезпечується охорона об'єкту, якщо він з якоїсь причини знеструмлений?

Система сигналізації на об'єкті охорони оснащується резервними джерелами живлення. Тому відключення електрики ніяк не позначається на охороні об'єкту і в разі спрацювання датчиків або натискання тривожної кнопки, сигнал миттєво надходить на пульт охорони в офісі «Патріот», звідки ми інформуємо клієнта про проблему і направляємо на місце групу швидкого реагування.

Що станеться, коли в бездротової сигналізації сяде батарейка?

При зниженні заряду батареї на пульт охорони надходить сигнал, про необхідність її заміни, після чого на місце виїжджає наш фахівець і усуває проблему. Термін служби батареї бездротової сигналізації – до 3 років.

Як ви підбираєте співробітників для відділу фізичної охорони?

У компанії «Патріот» розроблена багаторівнева система відбору кадрів. Ми приймаємо на роботу фахівців, що мають досвід роботи в силових структурах України, пройшли психологічні тести, детектор брехні, а також перевірку нарколога, психіатра. У нашій команді – професіонали, готові вирішити будь-які завдання, пов'язані із забезпеченням безпеки нерухомості і людей.

Як проходять навчання ваші співробітники?

Кандидати на вакансію співробітника компанії «Патріот» проходять навчання в спеціальному навчальному центрі, яке включає технічну, фізичну і психологічну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації для охоронців і тілоохоронців. Перед призначення на конкретний об'єкт охорони, співробітник проходить детальний інструктаж по ньому, тільки після чого приступає до роботи. Усі співробітники охоронного агентства «Патріот» мають гарну фізичну і психологічну підготовку, проходять курси спецпідготовки і охоронців, мають посвідчення охоронців 3 розряду.

Чи мають охоронці приватних осіб при собі зброю і засоби захисту?

Згідно із законодавством України, приватні охоронні компанії не можуть володіти вогнепальною зброєю. Наші охоронці озброєні травматичною зброєю, забезпечені засобами зв'язку та захисту для забезпечення безпеки клієнта.

Від чого залежить кількість співробітників фізичної охорони на об'єкті?

По кожному об'єкту ми готуємо план охорони, який включає інформацію про об'єкт, можливі загрози і вимоги до безпеки. Після цього ми розраховуємо необхідну кількість охоронців і погоджуємо її з клієнтом.

Чи можна змінити співробітника охорони (з об'єктивних причин)?

Звісно. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта і йдемо назустріч побажанням замовника, якщо вони стосуються заміни конкретного співробітника. У короткі терміни ми підбираємо заміну, інструктуємо і вводимо на об'єкт охорони нових співробітників, які відповідають вимогам клієнта.

Як ви контролюєте діяльність охоронців на постах?

Контроль над співробітниками ведеться за допомогою відеоспостереження, засобів зв'язку та електронних систем несення служби. За кожним об'єктом стежить інспектор, які перевіряє роботу служби охорони і при необхідності вносить зміни до складу охоронців. При виявленні порушень проводяться перевірки і службові розслідування.

Чи можуть в вашому охоронному агентстві працювати судимі співробітники?

Ні, це виключено. Ми використовуємо багаторівневу систему відбору кадрів, яка передбачає не тільки ряд перевірок, психологічних і професійних тестів, дослідження на поліграфі, але також надання довідки про відсутність судимостей.

Які автомобілі ви використовуєте?

У нашому автопарку тільки сучасні автомобілі марки Renault Duster віком не старше 5 років, які регулярно оглядаються і обслуговуються, а в разі поломки на кожне авто є підмінна машина, готова виїхати на виклик.

Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.